Gwiazdy na otwarciu sklepu: Małgorzata Rozenek, Joanna Opozda, Maja Sablewska, Natalia Siwiec

Gwiazdy - otwarcie butiku

Gwiazdy - otwarcie butiku

Gwiazdy na imprezie butiku online zadały szyku. Na wydarzeniu pojawiło się sporo znanych osób, m.in.: Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Joanna Opozda i Natalia Siwiec. Która wyglądała najlepiej?

W warszawskiej galerii we wtorkowy wieczór odbyła się impreza otwarcia butiku online, na której pojawiły się gwiazdy polskiego show-biznesu. To pierwszy od czasu pandemii tak huczny i pełen znanych i lubianych postaci event. Okazja sprzyjała zaprezentowaniu nowych stylizacji, które na swoją uroczystą premierę czekały w szafach przez kilka miesięcy.

Pięknie wystylizowani z zadowoleniem spotkali się z kolegami i przyjaciółmi z branży po długiej nieobecności na salonach.

Gwiazdy na imprezie butiku online. Kto się pojawił?

Na otwarciu salonu we wtorkowy wieczór nie mogło zabraknąć najmodniejszych gwiazd show-biznesu, a także tych zainteresowanych nowinkami. Już dawno nie było tak licznego spotkania gwiazd, które z przyjemnością pozowały fotoreporterom.

Od dziennikarzy, przez gwiazdy filmu i seriali, aż po znanych i lubianych celebrytów. Kogo możecie podejrzeć w naszej galerii? Przybyli np. Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Maja Hyży, Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Joanna Horodyńska, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Jokob Kosel, Grażyna Wolszczak, Michał Piróg, Ada Fijał, Marek Kaliszuk, Anna Dereszowska, Odeta Moro, Wiktoria Gąsiewska, Olivier Janiak, Klaudia Halejcio, Magdalena Antosiewicz, Natalia Siwiec, Jakub Wesołowski, Katarzyna Zielińska.

Do kogo jeszcze należał czerwony dywan? Odpowiedź znajdziecie, przeglądając naszą galerię.


Małgorzata Rozenek na imprezie butiku online

Małgorzata Rozenek na imprezie butiku online

Natalia Siwiec na imprezie butiku online

Natalia Siwiec na imprezie butiku online

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na imprezie butiku online

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na imprezie butiku online

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×