Gwiazdy na Gałkowo Masters 2022: Agnieszka Woźniak-Starak, Ilona Ostrowska, Piotr Kraśko

Gwiazdy na Gałkowo Masters 2022

Gwiazdy na Gałkowo Masters 2022

Agnieszka Woźniak-Starak, Ilona Ostrowska, Piotr Kraśko... Gwiazdy na Gałkowo Masters 2022. Zdjęcia z imprezy.

Gałkowo na trzy dni stało się jeździecką stolicą Polski. Właśnie tam podczas zawodów Gałkowo Masters 2022 od 2 do 4 września trwają zawody.

Wydarzenie odbywa się w stadninie Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki, którzy są niezwykle gościnnymi gospodarzami.

NAJGŁOŚNIEJSZE MEDIALNE WYDARZENIE JEŹDZIECKIE W POLSCE Z PONAD 15-LETNIĄ TRADYCJĄ. IMPREZA DLA MIŁOŚNIKÓW SPORTU, ELEGANCJI I PIĘKNA. WSPANIAŁA SCENERIA MAZUR – FINALISTY KONKURSU NA 7 NOWYCH CUDÓW ŚWIATA – czytamy na stronie stadniny w Gałkowie.

Jak zawsze na imprezie nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na Gałkowo Masters 2022. Kto się pojawił?

Jak komentowała kilka lat temu Karolina Ferenstein-Kraśko – zawody mają przenieść gości do zupełnie innego świata:

Za dnia odbywają się aukcja charytatywna, pokaz kapeluszy jak na Royal Ascot oraz zawody z powożenia. Natomiast wieczorami można oglądać największe osobistości polskiego show-biznesu spowite w kreacje szyte specjalnie na tę okazję. Całą imprezę zwieńczają tańce do rana, na których bawią się zawodnicy, zaproszeni goście „i wszyscy ci, którzy pokochali Gałkowo i ten tryb życia” – mówiła Karolina Ferenstein-Kraśko w wywiadzie dla Vogue.pl.

Oprócz sportowej rywalizacji ważne są atrakcje towarzyszące, w których udział chętnie biorą zaproszone gwiazdy. Także i w tym roku znane osoby nie zawiodły. Do Gałkowa przyjechali: Agnieszka Woźniak-Starak, Ilona Ostrowska, Dorota Weka, Tomasz Godek, Karolina Bajońska.

Na fotografie załapał się dawno niewidziany Piotr Kraśko, który ostatnio zmagał się z niemałymi problemami. Po serii skandali zniknął z telewizji i przebywa na zwolnieniu lekarskim. Dziennikarz pojawił się na zawodach konnych Gałkowo Masters 2022 u boku swojej żony, Karoliny Ferenstein-Kraśko. Nie mogło zabraknąć także Agnieszki Woźniak-Starak, która jest wielką miłośniczką koni i w mazurskiej stadninie trzyma konia, którego niedawno kupiła, spełniają kolejne marzenie.

Zdjęcia w naszej galerii.


Karolina Ferenstein-Kraśko, Dorota Weka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2022

Karolina Ferenstein-Kraśko, Dorota Weka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2022

Ilona Ostrowska - Gałkowo Masters 2022

Ilona Ostrowska - Gałkowo Masters 2022

Karolina Ferenstein-Kraśko, Ilona Ostrowska - Gałkowo Masters 2022

Karolina Ferenstein-Kraśko, Ilona Ostrowska - Gałkowo Masters 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×