Szukaj

Gałkowo Masters 2019 z udziałem gwiazd: Karolina Szostak, Natalia Klimas, Lara Gessler

Karolina Szostak, Natalia Klimas, Lara Gessler ... Gwiazdy pojawiły się w Gałkowie na zaproszenie Karoliny Ferenstein-Kraśko. Chociaż najważniejszym punktem zawodów jest sportowa rywalizacja, nie brakuje wydarzeń towarzyszących - w tym m.in. przyjęcia zorganizowanego przez magazyn Vogue, a także pokazu kapeluszy. Zobacz jakie stylizacje gwiazdy wybrały z tej okazji. 
Gwiazdy w Gałkowie

Gwiazdy w Gałkowie

Gałkowo Masters 2019 to zawody, które przyciągają sympatyków jazdy konnej. Wśród nich są największe nazwiska polskiego show-biznesu, które tłumnie przyjeżdżają do stadniny Karoliny Ferenstein-KraśkoPiotra Kraśko, małżeństwa które jest niezwykle gościnne.

Oprócz sportowej rywalizacji, ważne są także wydarzenia towarzyszące. W tym roku już w piątek odbyła się impreza zorganizowana przez magazyn Vogue Polska, która chętnie oblegana była przez gwiazdy. W tym m.in. przez Annę Kalczyńską, której stylizacja mogłaby konkurować z ubraniami księżnej Kate.

Dziennikarka to jednak niejedyna gwiazda, która pojawiła się w Gałkowie. Dzień później swoimi stylizacjami uwagę fotoreporterów przyciągały takie znane nazwiska jak m.in. Natalia Klimas, Karolina Szostak, Lara Gessler, Joanna Horodyńska, Katarzyna Sokołowska, Anna Dec.

To właśnie oni próbowali zachwycać nie tylko swoimi kreacjami, ale przede wszystkim nakryciami głowy. Wówczas odbywał się bowiem pokaz kapeluszy, a uczestnicy prześcigali się prezentowaniu jak najbardziej finezyjnych nakryć głowy.Warto dodać, że to jedyna taka impreza w Polsce, w trakcie której kultywowana jest ta tradycja. Nic więc dziwnego, że przez niektórych nazywana jest Polskim Ascot. 

Zdjęcia stylizacji w galerii

Zobacz: Anna Kalczyńska na imprezie „Vogue’a” wyglądała lepiej niż księżna Kate w Ascot! Co za klasa!

Zobacz: Gwen Stefani wzięła ślub w tajemnicy! Na weselu bawiły się same gwiazdy, a suknia ślubna kosztowała fortunę! Znamy szczegóły

Zobacz: Rozbawiona Dorota Szelągowska wyrwała się z domu na nocne party! Śliczne zdjęcie spoconej gwiazdy dowodzi, że zabawa była udana!


Lara Gessler - Gałkowo Masters 2019

Lara Gessler - Gałkowo Masters 2019

Katarzyna Sokołowska, Karolina Ferenstein-Kraśko - Gałkowo Masters 2019

Katarzyna Sokołowska, Karolina Ferenstein-Kraśko - Gałkowo Masters 2019

Karolina Szostak, Karolina Ferenstein-Kraśko - Gałkowo Masters 2019

Karolina Szostak, Karolina Ferenstein-Kraśko - Gałkowo Masters 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×