Szukaj

Popularni przystojniacy na premierze magazynu „Elle MAN”: Rafał Maślak, Olivier Janiak, Mateusz Gessler, Maciej Myszkowski

Elle MEN premiera magazynu

Elle MEN premiera magazynu

Premiera magazynu Elle MAN

W środę 28 marca, miała miejsce uroczysta gala, zorganizowana przez popularny magazyn ELLE Man. Uroczystość miała wyjątkowy charakter, bowiem zbiegła się z nową odsłona pisma. Elle MAN zadebiutował w dniu dzisiejszym na półkach kiosków i w halach odlotów. Warto wspomnieć, że okładkę najnowszego wydania zdobi sam Robert Lewandowski! O jakość magazyny zadbał jego redaktor naczelny – Olivier Janiak.

Na zrobienie zdjęcia okładkowego mieliśmy 20 minut, ale wszystkim treściom nowego magazynu ELLEMan poświęciliśmy wiele miesięcy. Ten numer tworzyliśmy nie tylko w Monachium. Także w Londynie, we włoskim Valdagno, w Katowicach i Warszawie. Jednak to nie miejsca są najważniejsze. Liczą się ludzie. Oni interesują nas najbardziej. Ich wybory, pomysły na życie, postawy – zdradził Olivier.

Z całą pewnością wybór bohatera okładkowego jest strzałem w dziesiątkę, w końcu obecnie Robert Lewandowski jest u szczytu swojej spektakularnej kariery, ponad to trudno wyobrazić sobie bardziej wyrazistą postać na okładkę męskiego magazynu.

Na dzisiejszej gali na czerwonym dywanie pojawił się oczywiście debiutujący w roli naczelnego, gwiazdor TVN – Olivier Janiak. Oprócz dziennikarza swoją obecnością imprezę zaszczycili znani panowie: Rafał Maślak, Michał Piróg, Robert Kupisz, Mateusz Gessler, Bartek Jędrzejak, Leszek Stanek, Maciej Myszkowski.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego: Karolina Szostak, Nergal, Kasia Warnke, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Plejada gwiazd na gali Orły 2018: Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska, Weronika Rosati, Sonia Bohosiewicz

Zobacz: Gwiazdy świętują pierwszy dzień wiosny: Kasia Cichopek, Maja Hyży, Elżbieta Romanowska


Olivier Janiak - Elle MAN, premiera magazynu

Olivier Janiak - Elle MAN, premiera magazynu

Rafał Maślak - Elle MAN, premiera magazynu

Rafał Maślak - Elle MAN, premiera magazynu

Mateusz Gessler - Elle MAN, premiera magazynu

Mateusz Gessler - Elle MAN, premiera magazynu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×