Szukaj

Cannes 2019: Gwiazdy w drodze na imprezę zaczepione przez fanów: Adriana Lima, Brooklyn Beckham, Winnie Harlow

Adriana Lima, Brooklyn Beckham, Winnie Harlow... Gwiazdy, podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019 zostały przyłapane w drodze na imprezę. Zobacz, w jakich wieczorowych stylizacjach się pokazały. 

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 to nie tylko gratka dla znanych osób, ale także dla ich fanów i fotoreporterów. To oni co roku tłumnie gromadzą się w wielu miejscach na Lazurowym Wybrzeżu, w nadziei, że spotkają tam gwiazdy. Tak było też w środowy wieczór, kiedy to uczestnicy festiwalu wybierali się na imprezę.

Wśród nich była m.in. Adriana Lima, modelka która chwilę wcześniej zachwycała na czerwonym dywanie w granatowej, drapieżnej sukience. Tym razem postanowiła się jednak przebrać, stawiając na klasyczną, małą czarną. Prezentowała się w niej zjawiskowo.

Uwagę ściągali także Brooklyn Beckham i Hana Cross, którzy również zadebiutowali już na czerwonym dywanie. Chociaż modelka niemal natychmiast schowała się przed fanami, ku uciesze swoich fanów jej chłopak wytrwale pozował do zdjęć.

Podobnie jak Cindy Bruna, francuska modelka, która w swoim rodzinnym kraju ma sporo fanów. Ubrana w czarną, wieczorową sukienkę, prezentowała się wyśmienicie nie tylko w obiektywach paparazzi, ale z pewnością także na zdjęciach fanów.

Tego wieczora Cindy nie była jednak jedyną gwiazdą wybiegów złapaną przez fotoreporterów. Przyłapali oni także Winnie Harlow, kanadyjską modelkę cierpiącą na bielactwo. Gwiazda wybrała odważną, pomarańczową kreację, która niewątpliwie podkreślała jej urodę.

Zobacz zdjęcia z środowego wieczoru.

Zobacz: Cannes 2019: Zmysłowa Kimberley Garner na czerwonym dywanie. Ta kreacja to prawdziwy hit festiwalu!

Zobacz: Cannes 2019: Zadziorna Adriana Lima powaliła świat filmu na kolana. To klasa w najlepszym wydaniu!

Zobacz: Margot Robbie i Hana Cross w Cannes. To zdecydowanie dwie najbardziej szalone stylizacje jakie widzieliśmy


Adriana Lima w drodze na imprezę, Cannes 2019

Adriana Lima w drodze na imprezę, Cannes 2019

Adriana Lima w drodze na imprezę, Cannes 2019

Adriana Lima w drodze na imprezę, Cannes 2019

Brooklyn Beckham i Hana Cross w drodze na imprezę, Cannes 2019

Brooklyn Beckham i Hana Cross w drodze na imprezę, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×