Alicja Bachleda-Curuś na salonach. Postawiła na garnitur, ale my patrzymy na jej wymowny gest. Czyżby ciąża?

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Na dzisiejszej premierze filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach pojawiła się odtwórczyni roli Basi – Alicja Bachleda-Curuś. Gwiazda zasygnalizowała ciążę?

Alicja Bachleda-Curuś to niewątpliwie  międzynarodowa gwiazda. Sławę zyskała jak odtwórczyni roli Zosi w Panie Tadeuszu autorstwa Andrzeja Wajdy. W kolejnych latach zagrała w kolejnych produkcjach (w tym zagranicznych), takich jak: Ondine, Polaris, Handel, Dziewczyna ma kłopoty, Przyjaźń!, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Wrota Europy.

Na planie poznała znanego aktora Colina Farrella. Para doczekała się synka Henryka Tadeusza. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, ale dalej mają oni dobre relacje.

Obecnie Alicja mieszka na stałe w Los Angeles. Tam żyje u boku swojego amerykańskiego narzeczonego. W 2020 roku nasza reporterka gratulowała jej nowego związku.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – mówiła wtedy podekscytowana Bachleda-Curuś.

Dziś gwiazda wzięła udział w premierze najnowszego filmu z jej udziałem – 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Już ostatnio została sfotografowana przez fotoreporterów przed studiem programu Dzień dobry TVNPojawiła się tam w czarnym płaszczyku ze złotymi guzikami i w czarnych dopasowanych spodniach. A jak wyglądała podczas dzisiejszego eventu?

Alicja Bachleda-Curuś na premierze nowego filmu. Jest w ciąży?

Alicja brylowała na premierze w kreacji na miarę hollywoodzkiej damy. Miała na sobie ciemną marynarkę w smokingowym stylu z efektownie zdobionymi kieszeniami, białą koszulę, dopasowane spodnie i czarne szpilki. Jej look dopełniały złote bransoletki i kolczyki.

Gwiazda nie chciała szokować. Postawiła na delikatny makijaż i zaczesała na bok lekko falowane włosy. Poniżej zobaczycie, jak przygotowała się do występu.

Zwróciliśmy uwagę, że niemal przez cały event trzymała się za brzuch. Czyżby ten wymowny gest coś oznaczał? Gwiazda jest w ciąży, a marynarka miała zakryć jej kształty? O drugim dziecku aktorki media spekulują co jakiś czas, zwłaszcza gdy pojawia się na rodzimych salonach. Gości na nich rzadko, dlatego każdy gest i  stylizacja są skrupulatnie analizowane. Nie jest też tajemnicą, że Alicja jest w szczęśliwym związku. Tuż przed ogłoszeniem pandemii na świecie przyjęła zaręczyny ukochanego. Czy ich rodzina wkrótce się powiększy? Przypomnijmy, że gwiazda jest teraz szczęśliwą matką 12-letniego Henry’ego. To chyba dobry czas, by do chłopca dołączyli siostra lub braciszek. Zobaczcie w galerii, jak Bachleda-Curuś wymownie trzyma się za brzuch.

Więcej zdjęć Alicji zobaczycie w galerii pod tekstem. Jak podoba się wam jej dzisiejsza stylizacja?


Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×