Ilona Łepkowska rozwścieczyła pół Internetu! Jej kontrowersyjna wypowiedź o ofiarach gwałtu wywołała gigantyczną awanturę
Takiej afery show-biznes nie widział od dawna. Ilona Łepkowska bardzo naraziła się widzom i Internautom po wizycie w Fakty po faktach. Dlaczego? Twórczyni najpopularniejszych polskich seriali wypowiedziała się w bardzo kontrowersyjny sposób na temat ofiar gwałtu i gwałcicieli. Z jej wypowiedzi wynikało, że obwinia o te okropne zajścia poszkodowane w nich kobiety, a to wywołało serię nieprzewidzianych zdarzeń. Co się stało?
Łepkowska razem z prof. Tomaszem Płudowskim i dominikaninem o. Pawłem Gużyńskim podjęła się dyskusji dotyczącej gwałtów, molestowania seksualnego, akcji #metoo oraz traumatycznych przeżyć, o których ofiary latami nie chcą opowiadać otwarcie. Gdy poruszono temat Cristiano Ronaldo, oskarżonego niedawno o brutalny gwałt, Łepkowska powiedziała, że według niej jest zbyt późno na takie żale. Goście, których zaproszono do programu nie zgodzili się z jej opinią, podobnego zdania byli też Internauci:
- Skandaliczny program. Może zastanówcie się na przyszłość, kogo zapraszacie
- Bardzo proszę, żeby ta pani nigdy już nie wypowiadała się w moim imieniu. Ja się nie zgadzam na to, żeby reprezentowała głos kobiet!!!
- Pani Łepkowska trywializuje i bagatelizuje gwałty dokonane na kobietach. Usprawiedliwia klepanie po tyłkach koleżanki na imprezach, próbuje obarczać winą zgwałcone kobiety. Nie mogę zrozumieć takiego toku rozumowania.
- Nie myślałam że pani Łepkowska jest tak ograniczoną osobą. Nie mogę słuchać tego głupiego gadania.
- A możecie nie zapraszać więcej pani Łepkowskiej? Ona plecie bzdury a wam spada wam oglądalność, gdy pojawia sie na antenie. Ciekawe czy plotłaby takie androny, gdyby sprawa dotyczyła jej córki. Nie sądzę.
Podzielacie ich zdanie?