Gdyby powstał w telewizji program mówiący o tym, co to jest uzależnieniu od alkoholu i jak pomagać osobie uzależnionej uważam, że byłby to strzał w 10. Tak - rozmawiałam już z kilkoma producentami i te pomysły są. Jednak temat sam w sobie nie jest łatwy i w obecnej konkurencji w telewizji bardziej stawia się na rozrywkę i na komercję oraz na to, co ludzie chcą oglądać- na tematy łatwe i przyjemne, niekoniecznie zmuszające do myślenia, ale mimo wszystko jestem optymistką i mam nadzieję, że taki program powstanie, bo naprawdę jest potrzebny - powiedziała Ilona Felicjańska serwisowi JastrząbPost
Zgadzacie się z Iloną? Oglądalibyście taki program?