NewsyIlona Felicjańska ponownie wpadła w cug alkoholowy?! Modelka wystosowała kolejne niepokojące oświadczenie

Ilona Felicjańska ponownie wpadła w cug alkoholowy?! Modelka wystosowała kolejne niepokojące oświadczenie

Ilona Felicjańska pije?
Ilona Felicjańska pije?
Kuba Górski

04.12.2018 15:00, aktual.: 04.12.2018 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim czasie media plotkarskie rozpisuję się na temat niepokojącego zachowania Ilony Felicjańskiej. Była modelka opublikowała na swoim profilu chaotyczne posty, sugerujące, że "została pobita i zamknięta we własnym domu":

Zostałam pobita we własnym domu, policjanci nie pokazali mi legitymacji, bo on zadzwoniłJestem zamknięta w mieszkaniu, dostałam telefon. Policja powiedziała, że na własny koszt mogę zadzwonić po 'ekipę', która otworzy drzwiByć smutną i dostać wsparcie od syna? Niezastąpione, wielkie, wyjątkowe – mogliśmy przeczytać.

Wpisy Ilony były całkowicie pozbawione logiki, co ciekawe po krótkiej chwili zniknęły z jej profilu. Stanem modelki zaniepokoili się jej fani, jak również inni celebryci. Przypomnijmy, że swoją wielką troskę okazała Iwona Węgrowska.

Warto przypomnieć, że Ilona długi czas walczyła z chorobą alkoholową, przez którą miała ogromne problemy z prawem. Modelka została bowiem skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, za spowodowanie kolizji drogowej pod wpływem alkoholu. W 2013 roku odrodzona, niepijąca Ilona, została pisarką powieści erotycznej. Następnie związała się z nowym chłopakiem – Paulem Montaną, który niestety ją zdradził, ale Ilona zdradę ukochanemu wybaczyła, o czym opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Czy Ilona Felicjańska wróciła do alkoholu?

Ostatnie zachowanie celebrytki wyraźnie sugerują, że modelka prawdopodobnie wróciła do alkoholu. Tak przynjamniej twierdzą internauci po jej ostatnich wybrykach pisarskich. Ilona postanowiła odpowiedzieć zatroskanym jej stanem fanom i znajomym w branży. Z tej okazji wystosowała oświadczenie do mediów, które opublikowała na Facebooku:

https://www.facebook.com/IlonaFelicjanskaprywatnie/posts/10217327773889379?__xts__%5B0%5D=68.ARCp8-nQV4wZpoNtraZPUxv7al2mhXBmWBpKolTOk3uWskDzlGrt-X9RUM4Yuee6lf0GPyVdaUjy3JtCW9nNFSSmcN_1shGqdn3EiApo_4Usx1AJ81seGKufN0TSDXDhTRpusfI2Xnxee5n5NyxvjVusqdjaQPdDMi2LZVcFIxUs8ilH2UZPU0jxISsg95rfrWERLZJ-f4r5OH4msgfFkZytSrBwkF-dMI1DLM2CF-H9wH93WVv4A9wg6e8jkoA7VCZfiV4_COZDahskAa2CovG-nRrS9ZR8ACoPnhY-F9rzZDnVpjZzM_Mrb7HGFKwiGF_LL5HF7fqX7mCBDF8o&__tn__=-R

Niestety treść oświadczenia Ilony niczego nie wyjaśniła. Portal Pudelek po tych spektakularnych występach medialnych Ilony sugeruje, że modelka wróciła do picia!

Odkąd Ilona wróciła do picia, całkiem straciła nad sobą kontrolę. Jest w nią bardzo słaby kontakt, czasami gubi się w zeznaniach, kłamie by usprawiedliwić swoje zachowanie. Często można ją spotkać wieczorami na mieście, gdzie włóczy się po knajpach. Czasami sama, czasami z Paulem – czytamy na łamach Pudelka.

Nie są do dobre wiadomości. Miejmy jednak nadzieje, że Ilona się szybko dźwignie i logicznie wyjaśni zaistniałe zamieszanie.

  • Ilona Felicjańska uwięziona we własnym domu
  • Ilona Felicjańska i Paul Montana
  • Zdjęcie pobitej Ilony Felicjańskiej w kampanii Nazywam się milion (2013 rok)
  • Oświadczenie Ilony Felicjańskiej w sprawie pobicia
  • Ilona Felicjańska pije czerwone wino w restauracji
  • Ilona Felicjańska pobita
  • Ilona Felicjańska z partnerem i synami na Placu Zbawiciela w Warszawie
  • Ilona Felicjańska pije czerwone wino w restauracji
  • scena z: Ilona Felicjańska, fot. Podlewski/AKPA
  • Ilona Felicjańska, Paul Montana - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017
[1/10] Ilona Felicjańska uwięziona we własnym domu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także