Jednak alkoholizm to podstępna choroba, która atakuje wtedy, kiedy na chwilę przestaniemy o niej pamiętać. Jeszcze rok temu Ilona w taki sposób mówiła o swoim uzależnieniu:
Jak się okazuje Ilona zmieniła zdanie i dała sobie więcej luzu - jak informuje magazyn "Twoje Imperium" - Ilona widziana była przez paparazzi w w restauracyjnym ogródku, gdzie raczyła się lampką czerwonego wina. Skonfrontowana przez tygodnik celebrytka tłumaczyła się, że
Ilona nie bój się alkoholu, ale do niego nie wracaj.