Rzadko się o tym mówi, ale czas tuż po porodzie jest trudny i mało komfortowy dla każdej kobiety. Trzeba go przetrwać na spokojnie. Jestem przeciwna restrykcyjnym dietom i katorżniczym ćwiczeniom - powiedziała młoda mama w magazynie Party
Gwiazda zdradziła również, że jej menu w czasie ciąży, jak i po niej niczym się nie różniło. Już dawno zrezygnowała z glukozy i laktozy. Je regularnie co dwie godziny. Spożywa dużo ryb, warzyw i kasz, mięso tylko ze sprawdzonego źródła. Pije dużo wody oraz herbatek ziołowych. Regularnie pływa, trenuje na orbitreku oraz spaceruje z Różą.
Figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka.