NewsyNajpierw Włochy, Grecja, Wielka Brytania, a teraz? Iga Lis wybrała się na kolejne rajskie wakacje. Tym razem z Tomaszem Lisem

Najpierw Włochy, Grecja, Wielka Brytania, a teraz? Iga Lis wybrała się na kolejne rajskie wakacje. Tym razem z Tomaszem Lisem

Iga Lis pochwaliła się zdjęciami z wakacji w bikini
Iga Lis pochwaliła się zdjęciami z wakacji w bikini
Rafał Dudek
18.08.2016 09:53, aktualizacja: 18.08.2016 10:05

Od dłuższego czasu Iga Lis podbija polski show-biznes. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa została modelką, i słusznie, bo ma do tego predyspozycje. Chodziła na wybiegach u Łukasza Jemioła czy duetu Paprocki&Brzozowski. Teraz przyszedł czas na odpoczynek z ojcem, z którym wybrała się na wakacje do Afryki.

Grafik wyjazdowy Igi Lis jest naprawdę bardzo napięty. Modelka była już we Włoszech, następnie wybrała się z mamą na piękną grecką wyspę Mykanos, później nadszedł czas na zabawę z przyjaciółkami w Londynie. Teraz przyszedł czas na spędzenie kilku dni z tatą, wybrali się wspólnie do Afryki.

Lis pochwaliła się zdjęciami na Instagramie, m.in ze słynnego afrykańskiego Parku Serengeti. Tata postarał się aby córce niczego nie brakowało. Wynajął jeden z najdroższych hoteli na świecie. Wnętrze robi ogromne wrażenie.

Zobaczcie zdjęcia.

Tomasz Lis na wakacjach z córką
Tomasz Lis na wakacjach z córką
Luksusowe wakacje Tomasz Lisa
Luksusowe wakacje Tomasz Lisa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także