Dotychczas nagrano cztery odcinki programi. Produkcja zamierza kontynuować pracę na planie zgodnie z harmonogramem:
Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie
Ameryka da się lubić nie jest jedynym programem, który prowadzi Ida Nowakowska. Regularnie pojawia się w studiu Pytania na śniadanie, gdzie rozmawia z zaproszonymi do studia gośćmi i umila widzom TVP poranki. Nie inaczej było podczas piątkowego wydania programu. Wystąpiła w duecie z Łukaszem Nowickim.
Gdy światła kamer zgasły, a Ida opuściła studio, czekali na nią fotoreporterzy. Z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć. Wyglądała doskonale. Ubrała się w kombinezon na ramiączkach, wiązany w pasie, w egzotyczny wzór. Dobrała do niego ciekawe buty, sięgając po wygodne, sportowe obuwie. Postawiła na delikatny makijaż z różową szminką i podkreślonym okiem, a także rozpuszczone, lekko pofalowane włosy.
Więcej zdjęć w galerii.