NewsyIda Nowakowska o reakcji męża na wieść o ciąży: "Widziałam w jego oczach niedowierzanie". Ten moment zapamięta na długo

Ida Nowakowska o reakcji męża na wieść o ciąży: "Widziałam w jego oczach niedowierzanie". Ten moment zapamięta na długo

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska
Zuza Maciejewska
27.02.2021 12:40, aktualizacja: 27.02.2021 16:28

Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się na Uniwersytecie Kalifornijskim. Oboje studiowali aktorstwo. Początkowo łączyła ich przyjaźń, później przerodziła się ona w miłość. Mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej podczas pierwszej wizyty w Polsce. W jednym z wywiadów tancerka tak wspominała to wydarzenie:

Jack oświadczył mi się nieoczekiwanie podczas pierwszej wizyty w Polsce. Dał mi wtedy pierścionek, który sam zrobił ze złotego drucika. Na nic innego nie było go wtedy stać. Czułam, że to niesamowity facet - opowiadała Ida magazynowi Flesz.

Para w 2015 roku wzięła ślub w Los Angeles, wybrała polską parafię. Małżonkowie w tym roku będą mieli okazję sprawdzić w nowej roli - rodziców. Powitają na świecie pierwsze dziecko.

Ida Nowakowska zdradziła, jak jej mąż zareagował na wieść o ciąży

Nowakowska przez sześć miesięcy ukrywała, że jej rodzina się powiększy. Od momentu, w którym ogłosiła te szczęśliwe wieści na łamach Pytania na śniadanie, już nie kamufluje swojego stanu. Pokazuje ciążowe krągłości, na temat oczekiwania na maluszka chętnie wypowiada się w wywiadach.

Tak było też przy okazji prezentacji wiosennej ramówki TVP 2021. Przyszła mama wybrała kreację, która pięknie podkreślała jej zaokrąglony brzuszek. Zgodziła się na wywiad dla magazynu Party, w którym ujawniła, że gdy przeczuwała, że jest w ciąży, zrobiła test. Gdy pierwszy pokazał wynik pozytywny, dla pewności zrobiła kilka kolejnych:

Ja robiąc test ciążowy, byłam w domu i mój mąż również Powiedziałam mu o tym i pobiegliśmy i zrobiliśmy jeszcze parę innych testów, bo czasami może wkraść się jakiś błąd.

Ida Nowakowska dodała, że reakcję męża i jego spojrzenie zapamięta na zawsze:

Widziałam w jego oczach takie niedowierzanie, to jest niesamowite, widzieć osobę, którą kochasz, że twoja miłość stworzyła coś nowego, to jest przepiękne, takie wręcz wzruszające. Do dziś będę pamiętać w oczach taką głębię.

Prezenterka Pytania na śniadanie urodzi chłopca. Na ten moment nie zdradziła jednak jego imienia.

Ida Nowakowska i Jack Herndon
Ida Nowakowska i Jack Herndon
Ida Nowakowska, Jack Herndon
Ida Nowakowska, Jack Herndon
Ida Nowakowska i Jack Herndon - Wiosenna ramówka TVP 2021
Ida Nowakowska i Jack Herndon - Wiosenna ramówka TVP 2021
Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami
Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także