NewsyPierwszy kryzys w związku Hanny Zborowskiej i przystojnego Brazylijczyka? Jej partner nawiązał kontakt z byłą żoną: "Kiedy mnie nie było gotowała też dla Marcelo"

Pierwszy kryzys w związku Hanny Zborowskiej i przystojnego Brazylijczyka? Jej partner nawiązał kontakt z byłą żoną: "Kiedy mnie nie było gotowała też dla Marcelo"

Hanna Zborowska
Hanna Zborowska
Krystyna Miśkiewicz

27.02.2022 11:20, aktual.: 27.02.2022 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hanna Zborowska pochodzi z rodziny doskonale znanej w show-biznesie. Jej siostrą jest aktorka Zosia Zborowska, którą bardzo dobrze znają polscy fani, a także córką aktorskiej pary, czyli Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Hania wiele lat temu zamieszkała w Brazylii. Wyjechała tam wówczas za swoim ukochanym mężem – Danielem Nevesem. Para doczekała się dwóch córeczek. Wspólnie wychowywali: Ninę i Milę. Uczucie to nie przetrwało jednak próby czasu, a małżonkowie zdecydowali się rozstać.

Po tym, jak definitywnie zakończyła małżeństwo, postanowiła na nowo wejść w związek. Jej serce zajął kolejny przystojny Brazylijczyk, Marcelo Praca. Życie Hani po rozwodzie z mężem bardzo się zmieniło. Wcześniej pracowała w firmie byłego męża i musiała założyć własny biznes. Pracowała też cały czas nad tym, aby jej córeczki dogadały się z jej nowym ukochanym. Starsza z dziewczynek miała z tym problem.

Mila, czyli młodsza córka, potrafiła sobie to w głowie poukładać. Ale starsza córka ma wrażenie, jakby zdradzała swojego tatę, lubiąc Marcelo – wytłumaczyła Hania w Dzień Dobry TVN.

Hanna Zborowska i jej partner przechodzą kryzys?

Hanna Zborowska zrobiła swojemu ojcu piękny prezent na 71. urodziny. Zabrała córeczki, a także partnera i przylecieli do kraju, żeby świętować razem z aktorem. Siostra Zosi również święta spędziła w Polsce. Ona sama z powodów zawodowych musiała zostać nieco dłużej w kraju, a jej partner razem z dziewczynkami wrócił do Brazylii. Była ona dumna z Marcelo, który świetnie radził sobie podczas samotnej podróży do Ameryki.

Jak donosi tygodnik Na żywo po powrocie do Brazylii, Hania była bardzo rozczarowana tym, co zastała w domu. Okazało się, że jej partner nawiązał kontakt z byłą żoną, która dbała o to by podczas nieobecności Zborowskiej dobrze się odżywiał.

Ona jest dietetykiem. Układa diety dla różnych firm. Kiedy mnie nie było gotowała też dla Marcelo. Po powrocie zaprezentował mi zamrażalkę z mnóstwem frykasów przyrządzonych przez żonę - donosi Na żywo.

Gdyby wierzyć doniesieniom tygodnika Hania i jej partner mieliby za sobą już pierwszy poważny kryzys.

Zosia Zborowska, Wiktor Zborowski, Marysia Zborowska, Hanna Zborowska
Zosia Zborowska, Wiktor Zborowski, Marysia Zborowska, Hanna Zborowska
Hanna Zborowska-Neves z partnerem
Hanna Zborowska-Neves z partnerem
Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem
Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem
Hanna Zborowska z bliskimi
Hanna Zborowska z bliskimi
Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem
Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także