NewsyWygrana Kasi Szklarczyk w "Top Model 7" wzbudziła kontrowersje! Co na to jury? "Nie dawałem za nią złamanego grosza" [WIDEO]

Wygrana Kasi Szklarczyk w "Top Model 7" wzbudziła kontrowersje! Co na to jury? "Nie dawałem za nią złamanego grosza" [WIDEO]

Top Model 7
Top Model 7

27.11.2018 12:20, aktual.: 27.11.2018 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

26 listopda odbył się finał 7.edycji programu Top Model.  Ta edycja od samego początku budziła wiele emocji i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów. Zwyciężyła 22 letnia Kasia Szklarczyk, która pokonała w finale Huberta Gromadzkiego i Anię Markowską. Jednak w internecie od momentu ogłoszenia wyników padło pod adresem Kasi wiele gorzkich słów. A jak wybór widzów oceniają jurorzy?

To jest wybór widzów. Czyli musi być dobrym wyborem. Sądzę, że cała trójka zasługiwała na tę nagrodę, każdy z innych względów. Na pewno Kasia się sprawdzi, sądzę, że jest bardzo pracowita, potrafi bardzo dobrze pracować i da z siebie wszystko. Poza tym tak jak ona powtarzała, kocha ten zawód, uwielbia to robić. Mam nadzieję, że cała trójka wykorzysta swoją platformę i odniesie sukcesy - skomentowała w rozmowie z Jastrząb Post Anja Rubik.

Jak oceniła ją Joanna Krupa?

Cała trójka była bardzo mocna, ale z Kasią miałam taką inną relację. Była to dziewczyna, która przyszła do nas na casting. Nikt w nią nie wierzył i ja dałam jej szansę. Dla mnie to było takie, że jak ona wygrała, to byłam troszkę w szoku, że dziewczyna w którą nikt nie wierzył, nagle wygrała i zrobiła taki postęp. Miała tą determinację. Cała trójka jest dla mnie wygrana, ale pokazała, że może otworzyć pokaz. Pokazała w Los Angeles. Ale Ania i Hubert to bardzo mocni kandydaci i myślę, że dadzą sobie radę. Ale z Kasią emocje puściły. bo ona przypomniała mi moje momenty, gdy nikt we mnie nie wierzył, ale ona może cały świat zdobyć bo ona jest wysoka, nadaje się na wybiegi. Ma lepsze szanse niż ja miałam w jej wieku.

Na temat zwycięstwa Kasi wypowiedział się także Michał Piróg:

To były 3 zupełnie inne postacie. Kasia, to dziewczyna która bardzo pragnie pracować gdzieś w tej modzie. Chce, ją to kręci, jest ciekawa świata. Hubert jest osobą, która chce grać muzykę, ale jak się okazało, że jest modelem też świetnie sobie radzi i zaczął się w tym odnajdywać. Ania która marzyła, aby być w tym modelingu też gdyby wygrała na pewno nie spoczęłaby na laurach. Kto by nie wygrał, to nie ma smutku nie ma płaczu.

Marcin Tyszka, na samym początku nie dawał za Kasię złamanego grosza:

Kasia to jest taki przykład, że nawet Tyszka. Gdy przyszła na casting nie dawałem za nią złamanego grosza. Myślałem, że będzie piękną lalunią, która zawsze będzie chciała mieć doklejone rzęsy, pomalowane usta itd. A okazało się, że z tygodnia na tydzień zaczęła się zmieniać. Chyba sama zrozumiała. i nagle, na przestrzeni kilku miesięcy mamy nową Kasię. Ja się sam w niej zakochałem na nowo.

Waszym zdaniem wygrała słusznie?

 • Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7
 • Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7
 • Kasia Szklarczyk w finale Top Model 7
 • Anna Markowska – finał Top Model 7
 • Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7
 • Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7
 • Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7
 • Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7
 • Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7
 • Hubert Gromadzki – finał Top Model 7
 • Kto wygrał Top Model 7?
 • Hubert Gromadzki w finale Top Model 7
 • Hubert Gromadzki – finał Top Model 7
[1/13] Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także