ImprezyGwiazdy na imprezie marki kosmetycznej: Torbicka, El Dursi, Kazadi, Sieklucka, Ciocia Liestyle. Mistrzowskie kreacje! [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na imprezie marki kosmetycznej: Torbicka, El Dursi, Kazadi, Sieklucka, Ciocia Liestyle. Mistrzowskie kreacje! [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na evencie marki kosmetycznej
Gwiazdy na evencie marki kosmetycznej

09.02.2023 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Środa obfituje w ciekawe wydarzenia. Dziś wieczorem odbyła się premiera filmu Heaven in Hell. Galerię z imprezy zobaczycie tutaj. Na evencie pojawili się m.in.: Magdalena Boczarska, Katarzyna Zdanowicz, Katarzyna WarnkeKarolina Szostak, atarzyna Sawczuk, Agnieszka Mrozińska, Agata Młynarska, Magdalena Lamparska, Rafał Grabias, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Mateusz Banasiuk.

Mniej więcej w tym samym czasie inne sławy bawiły się na evencie zorganizowanym przez jedną z topowych marek kosmetycznych. Kto znalazł się w tej drugiej ekipie? W jakich kreacjach gwiazdy zapozowały przed fotoreporterami?

Gwiazdy na imprezie marki kosmetycznej. Zdjęcia

Wśród uczestniczek spotkania znalazły się następujące panie: Grażyna Torbicka, Anna-Maria Sieklucka, Anna Lucińska, Patricia Kazadi, Klaudia El Dursi, Klaudia Kroczek, Ciocia Liestyle. Z ich fotkami zapoznacie się w galerii pod artykułem.

Które z nich zaprezentowały się z jak najlepszej strony? Kazadi pozytywnie zaskoczyła nas skórzanym płaszczem i kozakami. Jej look uzupełniał mocny makijaż. Sieklucka postawiła na młodzieżowy stylizację: kremową marynarkę, białą koszulę i dżinsy w stylu baggy. Torbicka postawiła na elegancję. Marynarka i spodnie z szerokimi nogawkami były strzałem w dziesiątkę. El Dursi nie odstawały od reszty wymienionych kobiet. Wbiła się na tę okazję w czarny, skórzany płaszcz, leginsy i kozaki na wysokim obcasie.

Koniecznie napiszcie w sekcji komentarzy, która z pań wypadła najlepiej!

  • Grażyna Torbicka – event marki kosmetycznej
  • Anna-Maria Sieklucka – event marki kosmetycznej
  • Anna Lucińska – event marki kosmetycznej
  • Patrycja Kazadi – event marki kosmetycznej
  • Klaudia El Dursi – event marki kosmetycznej
  • Klaudia Kroczek – event marki kosmetycznej
  • Ciocia Liestyle – event marki kosmetycznej
  • Grażyna Torbicka – event marki kosmetycznej
[1/8] Grażyna Torbicka – event marki kosmetycznej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także