Gwiazdy na premierze filmu „Heaven in Hell”: Warnke, Młynarska, Szostak, Boczarska, Lamparska, Grabias, Fabijański, Zdanowicz… [ZDJĘCIA]

Premiera filmu Heaven in Hell. Zdjęcia

Premiera filmu Heaven in Hell. Zdjęcia

Premiera filmu Heaven in Hell. Na wydarzeniu sfotografowano pokaźne grono gwiazd. Ależ miały dziś piękne kreacje... Zdjęcia.

10 lutego do kin wejdzie nowy film romantyczny, Heaven in Hell w reżyserii Tomasza Mandesa. W rolach głównych: Simone Susinna, Magdalena Boczarska, Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior… Na czym skupia się fabuła dzieła?

W „Heaven in Hell” Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans. Olgą targają skrajne uczucia: poczucie odpowiedzialności walczy z rodzącą się miłością, poczucie wstydu – z siłą namiętności, rozwaga – z tęsknotą za spontanicznością młodej dziewczyny. Maks zaczyna rozumieć, że beztroskie życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada. Jest pewien, że kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Nie wie jednak, jak pokonać przeszkody na drodze do bycia razem. Kiedy głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują trudne wybory kochanków z „Heaven in Hell”. Oboje kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze. Czy odważą się skoczyć w nieznane? – czytamy w oficjalnym opisie dystrybutora filmu.

Z kolei dziś odbyła się uroczysta premiera obrazu z udziałem największych gwiazd polskiej kinematografii.

Premiera filmu Heaven in Hell. Zdjęcia

W trakcie eventu fotoreporterzy zrobili masę zdjęć. W galerii pod tekstem zobaczycie dzięki temu, jak wyglądali: Magdalena Boczarska, Katarzyna Zdanowicz, Marietta Witkowska, Agnieszka Wielgosz, Katarzyna Warnke, Karolina Szostak, Simone Susinna, Michalina Sosna, Katarzyna Sawczuk, Agnieszka Mrozińska, Agata Młynarska, Magdalena Lamparska, Rafał Grabias, Magdalena Lubacz, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Mateusz Banasiuk.

Dajcie znać, która z gwiazd najbardziej się wam spodobał.


Simone Susinna – Heaven in Hell

Simone Susinna – Heaven in Hell

Magdalena Boczarska - Premiera filmu Heaven in Hell

Magdalena Boczarska - Premiera filmu Heaven in Hell

Katarzyna Zdanowicz - Premiera filmu Heaven in Hell

Katarzyna Zdanowicz - Premiera filmu Heaven in Hell

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×