NewsyKtóre gwiazdy urodziły po 40.? Ta lista jest naprawdę długa. Krupa, Rozenek, Kożuchowska, Kurska…

Które gwiazdy urodziły po 40.? Ta lista jest naprawdę długa. Krupa, Rozenek, Kożuchowska, Kurska…

Gwiazdy, które urodziły po 40
Gwiazdy, które urodziły po 40
01.06.2023 10:00

Kobiety coraz częściej decydują się na późne macierzyństwo. Wiąże się to m.in. z trybem życia współczesnych ludzi. Coraz częściej skupiamy się na edukacji, karierze i rozwijaniu swoich zainteresowań. Jeszcze inne osoby po prostu mają problem z zajściem w ciążę ze względów zdrowotnych. Także wiele znanych pań zdecydowało się na ciążę po 40. roku życia.

Które z nich urodziły po 40.? Lista takich gwiazd jest naprawdę długa.

Katarzyna Figura urodziła po 40.

Katarzyna Figura to legenda kina. W latach 80. była żoną Jana Chmielowskiego, z którym ma 35-letniego syna Aleksandra. W maju 2000 roku piękność poślubiła Amerykanina Kaia Schoenhalsa. Z tego związku narodziło się dwoje dzieci: 20-letnia Koko Claire i 17-letnia Kaszmir Amber. Druga córka Kasi się urodziła, gdy ta miała 42 lata.

Obraz

Natalia Kukulska urodziła po 40.

Natalia Kukulska to gwiazda kilka pokoleń. Chyba wszyscy pamiętamy jej hity z lat 80., skierowane dla najmłodszych odbiorców. W 2000 roku córka Anny Jantar poślubiła Michała Dąbrówkę. Ma z nim troje dzieci: 22-letniego Jana, 17-letnią Annę i 5-letnią Laurę. Natalia urodziła najmłodszą córeczkę w wieku 41 lat.

Monika Mrozowska urodziła po 40.

Monika Mrozowska zyskała sławę jako Majka z Rodziny zastępczej. Gwiazda serialu w latach 2003-2012 była żoną Macieja Szaciłły. Para ma razem dwoje dzieci: 21-letnią Karolinę i 12-letnią Jagodę. W 2014 roku ze związku z Sebastianem Jaworskim urodziła Józefa. W ubiegłym roku, jako 41-latka, urodziła z kolei Lucjana, którego tatą jest Maciej Auguściki-Lipka.

Małgorzata Rozenek urodziła po 40.

Małgorzata Rozenek stała się popularna w trakcie małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Znany aktor dał jej dwóch synów: 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza. W 2020 roku „perfekcyjna pani domu” urodziła Henryka. Miała wtedy 42 lata. Ojcem tego chłopca jest jej aktualny mąż, Radosław Majdan.

Tamara Arciuch urodziła po 40.

Tamara Arciuch to kolejna aktorka w tym zestawieniu. Gwiazda była żoną Bernarda Szyca, z którym ma 23-letniego syna Krzysztofa Maksymiliana. Aktualnym partnerem Tamary jest Bartosz Kasprzykowski. Aktorska para ma dwoje potomków: 12-letniego Michała i 6-letnią Nadię. Młodsze dziecko przyszło na świat, gdy Tamara miała 41 lat.

Małgorzata Kożuchowska urodziła po 40.

Małgorzata Kożuchowska w 2008 roku poślubiła dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Para ma 8-letniego syna Jana Franciszka. Małgosia urodziła go, mając 43 lata.

Katarzyna Warnke urodziła po 40.

Katarzyna Warnke długo czekała na szczęście. W końcu przyniósł je jej Piotr Stramowski. Aktorzy poznali się w 2013 roku, a sześć lat później na świat przyszła ich córka, Helena. Kasia miała wtedy 43 lata. Para długo ukrywała, że czeka na dziecko. Ogłosili to światu dopiero na dwa miesiące przed porodem. Rodzice unikają narażania dziecka na kontakt z mediami.

Katarzyna Skrzynecka urodziła po 40.

Katarzyna Skrzynecka to człowiek orkiestra. Para się aktorstwem, śpiewem i jeszcze wieloma innymi rzeczami. Spełnia się również w życiu prywatnym. Jej pierwszym mężem był Zbigniew Urbański. Ten związek nie przeszedł próby czasu i zakończył się rozwodem. W 2009 roku poślubiła Marcina Łopuckiego. Dwa lata później, w wieku 41 lat, urodziła córkę Alikię Ilię.

Agnieszka Maciąg urodziła po 40.

Wiele zainteresowań ma również Agnieszka Maciąg. Była modelką, piosenkarką, aktorką i pisarką. Ze związku z Pawłem Maciągiem ma syna Michała. Od końca lat 90. jej partnerem jest Robert Wolański. Para pobrała się jednak dopiero w 2011 roku. Mają razem 10-letnią córkę Helenę, którą Agnieszka urodziła, mając 43 lata.

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk w 2020 roku ogłosiła związek z Robertem Karasiem. W ubiegłym roku para powitała się na świecie synka Milana. Jego mama miała wtedy 40 lat.

Katarzyna Glinka urodziła po 40.

Katarzyna Glinka ze związku z Przemysławem Gołdonem ma 10-letniego syna Filipa. W 2019 roku związała się z Jarosławem Bienieckim. Dwa lata temu urodził się ich syn Leon. Kasia była wtedy 43-latką.

Joanna Krupa urodziła po 40.

Modelka Joanna Krupa też długo czekała na dziecko. Polsko-amerykańska gwiazda ma na koncie rozwód z Romainem Zago. Odpowiednim kandydatem na ojca okazał się dopiero Douglas Nunes. Cztery lata temu partnerzy sformalizowali swój związek. W 2019 roku na świecie pojawiła się ich córeczka Asha-Leigh. Asia tym samym urodziła w wieku 40 lat.

Barbara Sienkiewicz urodziła po 40.

Aktorka Barbara Sienkiewicz to absolutna rekordzistka. Gwiazda popularnych seriali w wieku 60 lat urodziła bliźniaki. W ostatnich latach Sienkiewicz ograniczyła już nieco obecność w show-biznesie. Zanim to zrobiła, musiała się zmagać z plotkami na temat tego, że zaszła w ciążę dzięki procedurze in-vitro. Świeżo upieczona mama temu zaprzeczała.

Weronika Marczuk urodziła po 40.

Dziennikarka i producentka filmowa Weronika Marczuk miała wielu partnerów. Jednym z nich był m.in. Cezary Pazura, z którym wzięła rozwód w 2007 roku. Dwa lata temu urodziła córkę Annę. Gwiazda miała wtedy 48-lat. Weronika ma przez to świadomość, że będzie obserwować dorastanie swojej córki już jako dojrzała kobieta.

Mam świadomość, że jak moja córka będzie wychodziła za mąż, będę miała 70 albo 80 lat, albo w ogóle tego nie doczekam. To jest mój problem. Nie mojego dziecka. Nie chcę, żeby moja córka odczuwała to w kategorii problemu – powiedziała w jednym z wywiadów.

Małgorzata Lewińska urodziła po 40.

Aktorka Małgorzata Lewińska jest najbardziej znana z serialu Lokatorzy. W 1993 roku urodziła córkę Anastazję. Była wtedy żoną poety Krzysztofa Feusetty. Obecnie jest w związku z Bartoszem Mireckim. Para ma troje dzieci: 23-letnią Helenę i 8-letnich synów, Antoniego Franciszka. Bliźniacy się urodzili, gdy Gosia miała 43 lata.

Anna Korcz urodziła po 40.

Anna Korcz dwa razy stawała na ślubnym kobiercu. Z małżeństwa z Robertem Korczem ma dwoje córek: Annę i Katarzynę. Jej drugim mężem jest Paweł Pigoń. Aktorka w wieku 43 lat urodziła mu syna Jana. Chłopczyk ma teraz 11 lat. W ubiegłym roku Anna po raz drugi została babcią, o czym poinformował w social mediach:

Kochani!!! Tyle przykrych wiadomości czytam w necie. Bardzo mi z tym źle, że ludzie nienawidzą się nawzajem!!! Nic nie mogę na to poradzić!!! Mogę jedynie ze swej skromnej strony zarażać Państwa dobrem i miłością!!! Dzisiaj mam pełen miłości dzień!!! Po raz drugi zostałam babcia!!! Jasio kolejny raz został wujkiem!!! Bądźcie szczęśliwi!!! Bądźcie dobrzy dla siebie i bliźnich!!!

Joanna Kurska urodziła po 40.

Joanna Kurska w ubiegłym roku po raz kolejny została mamą w wieku 47 lat. Na świat przyszła jej córeczka Anna Klara Teodora, która z miejsca stała się oczkiem w głowie zapatrzonych w nią rodziców. Jacek Kurski przy najmłodszym dziecku zdecydowanie przeżywa drugą młodość i chętnie dzieli się kolejnymi zdjęciami z ukochaną żoną i dziewczynką. Internauci za każdym razem entuzjastycznie reagują na to, co udostępnia w sieci i nie szczędzą komplementów pod adresem szczęśliwych rodziców i ich pociechy. Niezwykle wzruszający kadr, na którym prezes TVP uwiecznił, jak jego żona karmi piersią, wywołał prawdziwą euforię.

Joanna Kurska z córką w Zakopanem
Joanna Kurska z córką w Zakopanem

Znacie jeszcze jakieś sławne mamy, które zaczęły przygodę z macierzyństwem po 40. roku życia?

Joanna Kurska z córką w Zakopanem
Joanna Kurska z córką w Zakopanem
Agnieszka Włodarczyk z synem na piaskownicy
Agnieszka Włodarczyk z synem na piaskownicy
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Anna Dereszowska pokazała synów
Anna Dereszowska pokazała synów
Joanna Krupa i Asha farbują jajka
Joanna Krupa i Asha farbują jajka
Małgorzata Kożuchowska z synem w Operze Narodowej
Małgorzata Kożuchowska z synem w Operze Narodowej
Zobacz także