NewsyPamiętacie Igora i Angelę z "Big Brothera”? Właśnie się zaręczyli w pięknych okolicznościach. Było bardzo romantycznie

Pamiętacie Igora i Angelę z "Big Brothera”? Właśnie się zaręczyli w pięknych okolicznościach. Było bardzo romantycznie

Gwiazdy Big Brothera się zaręczyły
Gwiazdy Big Brothera się zaręczyły
Elwira Szczepańska
06.08.2021 23:30, aktualizacja: 07.08.2021 15:05

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski byli uczestnikami 6. edycji programu Big Brother. I chociaż na początku nic nie wskazywało na to, że będą parą, to uczucie, które ich połączyło, okazało się bardzo silne.

To właśnie stewardessa i były bokser najmocniej namieszali w domu Wielkiego Brata. Kiedy Angela dołączyła do ekipy w trakcie trwania programu, mężczyzna od razu stwierdził, że jest najpiękniejszą kobietą w show i jedynie na niej zawiesiłby oko. Wychodzi na to, że od tamtego czasu nigdy już nie spuścił z niej wzroku. Tuż po finale razem pojechali na afterparty, a dwa dni później przyszli na event trzymając się za ręce wspierani przez znaną agentkę polskich gwiazd, Aldonę Wleklak.

Wówczas utrzymywali, że łączy ich jedynie przyjaźń, ale szybko okazało się, że to jednak wielka miłość. Właśnie pochwalili się zaręczynami. Jak romantycznie.

Gwiazdy Big Brothera Angelika i Igor zaręczyli się

Pochodzą z tego samego miasta, ale to nie jedyna wspólna rzecz, która ich połączyła. Głaczkowska i Jakubowski o uczuciu, jakie jest między nimi, mówili:

Totalny spontan i przypadek. Wchodząc do takiego reality show jak "Big Brother" absolutnie nie spodziewałam się i w ogóle nie szłam z myślą, że mogę spotkać obecną miłość życia - wyznała Angelika.Nie byłem zainteresowany pakowaniem się w żadne związki – mówił Igor, który właśnie zakończył dłuższą relację.

Połączyła ich wspólna pasja, nie tylko show.

Sport połączył nas w jakimś stopniu. Ja jestem zawodowym sportowcem. Angelika jest instruktorką na siłowni. Myślę, że sport miał tutaj znaczenie (…) Zaczęliśmy się dogadywać, spędzać ze sobą czas, znaleźliśmy wspólne tematy. Z koleżeństwa, z przyjaźni urodził się związek – tłumaczył mężczyzna.

Ich związek przetrwał próbę.

Chwilę po tym, jak rozpoczęliśmy nasze życie związkowe, rozpoczęła się pandemia. Początek był ciężki, bo musieliśmy siedzieć trzy miesiące ze sobą w domu. Daliśmy radę. Wyszedł test naszych charakterów. Zrobiliśmy sobie drugiego "Big Brothera" bez kamer w domu i przetrwaliśmy – dodał mężczyzna.

Ich uczucie ma się świetnie. Ostatnio relacjonują w sieci wakacje w Grecji. To tam Igor obchodził urodziny i oświadczył się Angelice. Zdjęciami z romantycznych chwil podzielili się w sieci. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Obraz
Igor i Angelika z Big Brothera się zaręczyli
Igor i Angelika z Big Brothera się zaręczyli
Obraz
Igor i Angelika z Big Brothera się zaręczyli
Igor i Angelika z Big Brothera się zaręczyli
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także