Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska razem na salonach! W „Big Brotherze” narodził się jeszcze jeden romans?

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska na salonach

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska po finale Big Brothera pojawili się na stołecznych salonach. Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej pary w show-biznesie?

Big Brother sprawdził się jako wylęgarnia nowych celebrytów. Na stołecznych salonach zaczęły pojawiać się twarze, które doskonale znają widzowie popularnego show emitowanego do wczoraj na antenie TVN7. Ze swoich pięciu minut sławy namiętnie korzysta nie tylko Madzia Wójcik, ale także duet, który w programie nawiązał przyjacielską relację – Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska. Para w poniedziałek wspólnie zadebiutowała na czerwonym dywanie.

Igor i Angela będąc w programie niemalże od razu znaleźli nić porozumienia. Oboje dużo podróżują, prowadzą aktywny styl życia, a do tego uwielbiają szalone imprezy. Jakubowski w rozmowie z uczestnikami, z którymi mieszkał pod jednym dachem przez trzy miesiące, wielokrotnie podkreślał, że ma słabość do smukłych, długonogich brunetek, zatem Angela idealnie wpisuje się w jego typ kobiety. Chociaż Głaczkowska w reality-show była obecna jedynie przez trzy tygodnie, to tyle jej wystarczyło, by skraść uwagę laureata 3. miejsca.

Uczestnicy Big Brothera niecałe 24 godziny po finale programu, wspólnie pojawili się na otwarciu studia fotograficznego i wywołali istne trzęsienie wśród obecnych na miejscu fotoreporterów. Para wspólnie pozowała do zdjęć. Z ich publikacji na Instastory wiemy, że razem spędzili także minioną noc celebrując wspólnie życie na wolności. Być może po wyjściu z willi oblepionej kamerami ich relacja przerodzi się w coś bardziej poważnego? Jak przecież wiadomo, od przyjaźni do miłości jest tylko jeden krok…

Angelika i Igor podczas swojego celebryckiego debiutu brylowali w towarzystwie jednej z najbardziej znanych agentek pr w Polsce. Nie wykluczone zatem, że byli mieszkańcy domu Wielkiego Brata postanowili wycisnąć maksimum z popularności jaką przyniósł im udział w hitowym show TVN7, dlatego zdecydowali się zatrudnić cieszącą się dobrą opinią, najdłużej działającą w polskim show-biznesie, agencję Dobre Media.

Czy pod skrzydłami Aldony Wleklak wyrosną na czołowe gwiazdy branży rozrywkowej, tak jak niegdyś Małgorzata Socha, Kasia Cichopek czy Joanna Moro? Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. 🙂

Zobacz: Finał “Big Brothera”: Madzia dostała romantyczny prezent od Oleha! Internauci podzieleni jak nigdy!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Madzia nie jest pewna związku z Olehem! Jej słowa mogą zaboleć Ukraińca! Co budzi wątpliwości gwiazdy “Big Brothera”? [WIDEO]


Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski na salonach

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski na salonach

Igor Jakubowski na salonach

Igor Jakubowski na salonach

Igor Jakubowski – Big Brother 2019

Igor Jakubowski – Big Brother 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×