NewsyGwiazda Polsatu dostała przerażającą groźbę. To, co chcą jej zrobić na żywo, mrozi krew w żyłach

Gwiazda Polsatu dostała przerażającą groźbę. To, co chcą jej zrobić na żywo, mrozi krew w żyłach

Gwiazda Polsatu Agnieszka Gozdyra
Gwiazda Polsatu Agnieszka Gozdyra
Zuza Maciejewska

03.08.2021 13:40, aktual.: 03.08.2021 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Debata Dnia to program emitowany codziennie na antenie Polsat News o godzinie 19:50. Przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów. Z zainteresowaniem obserwują rozmowy zaproszonych do studia gości, którzy prowadzą dyskusje na tematy związane z bieżącą sytuacją polityczną w Polsce i na świecie.

Jakiś czas temu w programie pojawił m.in. Michał Wiśniewski, który komentował rządowe dotacje dla artystów. Nie szczędził gorzkich słów pod adresem lidera Bayer Full, z którym od dawna jest w konflikcie (o początkach ich kłótni pisaliśmy tutaj):

Chodzi o to, że facet, który nazywa się cesarzem disco polo, który mógłby Marcinowi Millerowi buty lizać przychodzi i mówi, że w szpitalu potrzebna jest jego muzyka. Pacjent rzeczywiście, jak włączą jego muzykę, może jedynie wstać i ją wyłączyć. Właśnie to robi złą robotę.

Gwiazda Polsatu Agnieszka Gozdyra dostała przerażającą groźbę

Debatę Dnia prowadzi gwiazda Polsatu, Agnieszka Gozdyra. To dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem. Pracę rozpoczęła w 1993 roku w Radiu Kolor, w którym współpracowała z Wojciechem Cejrowskim. Potem przeszła do TVP, skąd przeniosła się do Telewizji Biznes, a następnie do Polsat News. Z ostatnią z wymienionych stacji jest związana do dziś.

Prezenterka w poniedziałkowy wieczór ponownie gościła na antenie. Podczas programu emitowanego na żywo odczytała na antenie tweeta, którego otrzymała od przeciwnika szczepień przeciw COVID-19. Jego treść, którą prezentujemy poniżej, mrozi krew w żyłach:

Uważaj Gozdyra, chodzą słuchy, że będą wzorem AK golić łby namawiającym do szczepień takim szujom jak ty. Najlepsze jest to, że Twoje golenie ma lecieć live w sieci...... czekamy na to jak na finał mistrzostw.

Gwiazda Polsatu nie pozostawiła tego bez reakcji. We wtorek w tej sprawie złożyła zawiadomienie na policję, o czym poinformowała w mediach społecznościowych:

Jak powiedziałam, tak zrobiłam. Zawiadomienie w sprawie wczorajszych gróźb pod moim adresem właśnie zostało złożone. Panom Policjantom bardzo dziękuję za zrozumienie i rozmowę. Miłego dnia.

Internauci błyskawicznie zareagowali na wpis. Podkreślają, że trzymają kciuki, by internauta został ukarany.

Agnieszka Gozdyra obrażona przez Wojciecha Cejrowskiego
Agnieszka Gozdyra obrażona przez Wojciecha Cejrowskiego
Agnieszka Gozdyra w ogniu krytyki
Agnieszka Gozdyra w ogniu krytyki
Agnieszka Gozdyra
Agnieszka Gozdyra
Agnieszka Gozdyra w ogniu krytyki
Agnieszka Gozdyra w ogniu krytyki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także