Tymczasem nasi piłkarze są już w Marsylii i przygotowują się do ostatniego grupowego spotkania z Ukrainą. Grzegorz Krychowiak znalazł jednak czas na to, aby udzielić wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Warto przypomnieć, że nasz piłkarz to bez wątpienia jeden z najlepszych zawodników. Wielokrotnie udowadniał, że swoja postawą jest w stanie odmienić losy spotkania.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że mecze z rywalami, takimi jak Niemcy są wyjątkowe, ale w momencie, kiedy nakładasz koszulkę z orzełkiem na piersi, zdajesz sobie sprawę z rangi spotkania czy to jest sparing, czy mecz o punkty zawsze dajesz z siebie wszystko. Mamy bardzo dużo czasu wolnego. Wychodzimy sobie na miasto, spotykamy się z rodziną, z żonami, z dziewczynami, bo to jest dobry sposób na odreagowanie. Mamy internet, portale społecznościowe. Odczuwamy ogromne wsparcie od kibiców. Pod każdym względem Francuzi stanęli na wysokości zadania i dobrze się tu nami zajmują
Grzegorz opowiedział także o meczu z Niemcami.
Jest niedosyt, bo stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji