Jan Kulczyk z rodziną i przyjaciółmi. Wspominamy wizjonera biznesu [DUŻO ZDJĘĆ]

Przyjaciele i znajomi Jana Kulczyka

Przyjaciele i znajomi Jana Kulczyka

Wśród jego przyjaciół możemy wymienić: Paris Hilton, Aldonę Wejchert, Marylę Rodowicz, Weronikę Rosati

Jana Kulczyka nie ma już wśród nas. Odszedł dziś w nocy w wiedeńskim szpitalu. Cała polska jest wstrząśnięta śmiecą biznesmena. To jemu zawdzięczamy rozwój polskiej gospodarki. Pozostawił wybudowany przez siebie fundament polskiego biznesu: Kulczyk Investments, firmę, która angażowała się w różne sektory gospodarcze: energetykę, infrastrukturę, browarnictwo, usługi finansowe, przemysł chemiczny, wydobycie surowców naturalnych oraz przemysł motoryzacyjny.

Zobacz: Pracownicy wspominają Jana Kulczyka. Padło wiele wzruszających słów. „Nigdy nie odpoczywał” [WIDEO]

Z kim przyjaźnił się Jan Kulczyk?

Wśród jego przyjaciół możemy wymienić: Paris Hilton, Grażynę Torbicką, Aldonę Wejchert, Monikę Olejnik, Małgorzatę Potocką, Jana A. Kaczmarka, Aleksandrę Kurzak, Marylę Rodowicz, Dariusza Mioduskiego, Aleksandra Lubomirskiego, Katarzynę Frank-Niemczycką, Tomasz Lis, Jan Niemczycki, Krystynę Jandę, Weronikę i Teresę Rosati.

Zbaczacie w naszej galerii wspomnienie o Janie Kulczyku. Archiwalne zdjęcia z rodziną, Grażyna Kulczyk, Dominiką Kulczyk, Joanną Przetakiewicz, oraz z przyjaciółmi oraz kilka z prywatnego albumu.

Ostatni raz na salonach widzieliśmy Jana  28 maja, na premierze „Casanovy w Warszawie” w Operze Narodowej. Spotkał się tam z przyjacielem, Waldemarem Dąbrowskim, byłym ministrem kultury.

Zobacz: Kto przejmie firmę po zmarłym Janie Kulczyku?

Czarno białe zdjęcie Jana Kulczyka

Jan Kulczyk nie żyje


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×