Wirtualna Polska

Anna Dereszowska i Daniel Duniak po raz pierwszy razem!

Anna Dereszowska i Daniel Duniak po raz pierwszy razem!

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Wirtualna Polska

Anna Dereszowska i Daniel Duniak po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem. Ukochany aktorki oglądał jej koncert w Teatrze Polskim. Na zakończenie występu złożył jej bardzo czułe gratulacje. Co ciekawe, mężczyzna podczas nieobecność partnerki, miał na oku jej córeczkę, 6-letnię Lenę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Anna Dereszowska od dawna nie ukrywała, że buduje nową relację. Opowiedziała o niej kilka miesięcy temu między innymi w wywiadzie dla magazynu PANI.

Jest lepiej, raz gorzej, ale jestem szczęśliwa ze sobą, co jest podstawą tego, żebym mogła być szczęśliwa w związku. Chce mi się rano wstać. Bałam się, jak Lenka zareaguje, i sporo czasu zajęło mi, żeby ją przygotować, ale okazało się, że jest coś takiego jak kobieca intuicja, która podpowiada mi, jak postępować. Później opowiadałam o tym swojej terapeutce i usłyszałam, że nie można było tego zrobić lepiej. Wydaje mi się, że Lenka przyjęła sytuację ze zrozumieniem. Wokół niej jest dużo kochających ludzi, mam nadzieję, że czuje się bezpiecznie – stwierdziła.

Aktorka ponad rok temu rozstała się z ojcem swojej córki, Piotrem Grabowskim. Wieloletni związek rozpadł się w nieprzyjemnej atmosferze. Anna Dereszowska radziła sobie z problemami i trudnymi uczuciami korzystając ze wsparcia psychoterapeuty. Jak widać, terapia przyniosła bardzo dobre efekty i aktorce udało się zaangażować w nowy związek.

Ukochany aktorki z zawodu jest fotografem. Anna Dereszowska i Daniel Duniak poznali się pod koniec ubiegłego roku na wycieczce na wyspę Lanzarotte. Gwiazda wyjechała, żeby wziąć udział w sesji zdjęciowej. Za obiektywem stanął właśnie Daniel Duniak! 28-latek ponoć długo starał się o względy gwiazdy. Aktorce na pewno nie umknął fakt, że chociaż fotograf jest młody, to ma niezwykły talent i ambicje – jest autorem wielu sesji artystycznych i komercyjnych, w tym sporo z udziałem znanych gwiazd.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kilka miesięcy temu niektóre media podały informację, że Anna Dereszowska i Daniel Duniak zaręczyli się i kupili wspólne mieszkanie. Zarówno aktorka jak i fotograf nie skomentowali doniesień kolorowej prasy. Aktorka w jednym z wywiadów powiedziała, że żałuje pozowania z rodziną i ukochanym do sesji i opowiadania o kulisach życia prywatnego. Najwyraźniej wyciągnęła wnioski z przeszłości i uznała, że teraz jak najwięcej chce zostawić dla siebie.

Jak myślicie, Anna Dereszowska i Daniel Duniak pasują do siebie?


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×