ExclusiveGala WP – Top Seriale 2023. Gwiazdy oceniają imprezę. Zajrzeliśmy z kamerą za kulisy [WIDEO]

Gala WP – Top Seriale 2023. Gwiazdy oceniają imprezę. Zajrzeliśmy z kamerą za kulisy [WIDEO]

Gala Top Seriale WP 2023
Gala Top Seriale WP 2023
Krystyna Miśkiewicz
23.03.2023 12:20, aktualizacja: 23.03.2023 13:04

Gala Top Seriale, która po raz pierwszy została zorganizowana przez redakcję WP Teleshow okazała się wielkim sukcesem. Widzowie zostali poproszeni o wskazanie ulubionych produkcji, które w minionym roku pojawiły się na takich platformach streamingowych jak: HBO Max, Netflixa, Disney+, Playera, AppleTV+ i Amazon Prime Video.

Szybko okazało się, że triumfatorem plebiscytu był serial Wielka woda, która można zobaczyć na platformie Netflix. Wyniki we wszystkich kategoriach i galę z wydarzenia, możecie zobaczyć tutaj. Ambasadorami wydarzenia zostali: Artur PietrasAnna WendzikowskaPigOut, Katarzyna BorowieckaKaja Klimek i Tomasz Raczek. 

A jak gwiazdy bawiły się na samej gali? O to zapytała je reporterka Jastrząb Post.

Gwiazdy na gali WP – Top Seriale 2023. Jak się bawiły?

Gwiazdy tłumnie przybyły na zorganizowaną 22 marca galę WP- Top Seriale 2023. Nie zabrakło znanych nazwisk, które z zaciekawieniem czekały na wyniki zorganizowanego plebiscytu. A co mówią o samej imprezie? Wszystko opowiedzieli przed kamerą Jastrząb Post i chętnie udzielali wywiadów naszej reporterce Karolinie Motylewskiej. Anna Wendzikowska nie ukrywała, że była zachwycona, a impreza zorganizowana byłą na najwyższym poziomie:

Sama gala super zrobiona, bardzo profesjonalnie. Czasami tak jest na początku, że coś nie do końca się udaje, trzeba przecierać szlaki, a tutaj wszystko było tak, jakby gala była od 20 lat organizowana, więc byłam pod dużym wrażeniem.

Podobnego zdania jest także Basia Kurdej-Szatan, która pogratulowała organizatorom:

Bardzo mi się podobało. Prowadzący byli przeuroczy i wszyscy tak naprawdę, którzy tutaj odbierali nagrody, albo je wręczali, byli tak słodko zestresowani. Ale widać było, że wszyscy są przejęci i bardzo zależy im na tym, aby to była ważna gala. Konkurencje były bardzo ciekawie wymyślone. Najlepsza scena, o której zresztą twórcy serialu "Wielka woda" opowiedzieli, że scena w tunelu była kręcona w trzech miejscach. To było bardzo ciekawe. No i różne inne kategorie były naprawdę ciekawie wymyślone. Ogromnie gratuluję serialowi "Wielka Woda" za tyle nagród, tyle statuetek. Tym bardziej że mój kolega z roku Tomek Schuchardt grał w tym serialu. Jestem z niego bardzo bardzo dumna. Zresztą sami z Rafałem pochłonęliśmy ten serial w dosłownie chwile. No i wszystkim życzę powodzenia na kolejnych galach. Gratuluje WP Teleshow za zorganizowanie ciekawej gali.

Zadowolona z wydarzenia byłą też Maja Hyży, która zwróciła uwagę na atrakcje muzyczne.

Podobało mi się. Bardzo podobały mi się też przerywniki muzyczne, bo jestem bardziej w temacie muzyki. No i obstawiałam na "Wielką wodę", no i "Wielka woda" tak praktycznie wszystko zgarnęła.

Marika, która pojawiła się na gali w gronie gwiazd cieszyła, że w końcu polskie seriale zostały docenione, podobnie jak to jest z filmami.

Muszę się podpisać pod tym, co mówił Tomasz Raczek na scenie. To jest świetny pomysł, żeby seriale przestały być taką skromniejszą siostrą filmów. W tej chwili myślę, że w pop kulturze mają już równie duże znaczenie co filmy. Jestem fanką seriali, które dostarczają mi ogromnych emocji, a z takimi dzisiaj mieliśmy do czynienia. "Wielka woda" była takim serialem, który obejrzałam w jeden wieczór z zaciśniętymi wszystkimi mięśniami i ekscytacją.

WP - Top Seriale 2023 - gwiazdy o recepcie na udany serial

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazdy zdradziły również, jaka według nich jest recepta na ciekawy i udany serial, który spodoba się widzom. Basia Kurdej-Szatan wskazała dwie wytyczne:

No przede wszystkim ciekawa historia i dobrze odegrane role.

Maja Hyży uważa, że od dobrej produkcji nie można się oderwać.

Dobry serial dla mnie to jest ten, który sprawi, że nie zasnę po 5 minutach. Bo tak jest przeważnie, jak zaczynam oglądać wieczorem seriale, zmęczona po całym dniu. Natomiast są seriale, które sprawiają, że oglądam do 1,2 w nocy i to jest dowód na dobry serial, według mnie.

Piotr Stramowski przyznał, że od jakiegoś czasu nie obejrzał żadnego serialu do samego końca.

Oglądam zazwyczaj jeden bądź dwa odcinki. Może jakiś jeden w trakcie jak się rozwinie, żeby zobaczyć, jak się ta passa się rozwinęła i została tam przedstawiona. Raczej nie oglądam całych ostatnio od dwóch lat. Wyjątkiem jest serial Bracia, gdzie nie mogłem się doczekać kiedy go zobaczę, bo byłem ciekawy całej pracy, którą włożyliśmy z kolegami i koleżankami. No i uważam, że to świetny serial i chce go zobaczyć całego, jestem na trzecim odcinku.

Całą relację z backstage'u zobaczycie na naszym wideo z imprezy, które zamieszczamy poniżej. Poza samym rozstrzygnięciem plebiscytu nie zabrakło też innych atrakcji. Goście bawili się w strefie GLO New Heating Technology, strefie Velo, mieli też do dyspozycji przestrzeń chill.

 • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Sylwia Lipka - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Natalia Lesz - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Po gali Goście bawili się w strefie GLO New Heating Technology oraz w strefie Velo (KAPIF)
 • Maja Hyży - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Małgorzata Potocka - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Po gali Goście bawili się w strefie GLO New Heating Technology oraz w strefie Velo (KAPIF)
 • Aleksandra Popławska - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Anna Wendzikowska - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Marika - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Sylwia Nowak - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Agnieszka Mrozińska - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Sylwia Nowak - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Tomasz Raczek - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Emilia Dankwa - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Maja Hyży - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
 • Piotr Stramowski - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
[1/18] Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także