Gwiazdy na gali WP – Top Seriale 2023: Maja Hyży, Piotr Stramowski, Anna Wendzikowska, Basia Kurdej-Szatan [DUŻO ZDJĘĆ]
![Gwiazdy na gali WP – Top Seriale 2023: Maja Hyży, Piotr Stramowski, Anna Wendzikowska, Basia Kurdej-Szatan [DUŻO ZDJĘĆ]](https://i.wpimg.pl/800x450/jastrzabpost-pl.wpcdn.pl/img/2023/03/z5-7.jpg)

Redakcja serwisu WP Teleshow zorganizowała plebiscyt Top Seriale. W jego ramach poprosiła widzów o wskazanie ulubionych seriali z portali streamingowych: HBO Max, Netflixa, Disney+, Playera, AppleTV+ i Amazon Prime Video. Ambasadorami eventu zostali Artur Pietras, Anna Wendzikowska, PigOut, Katarzyna Borowiecka, Kaja Klimek i Tomasz Raczek.


22 marca wyniki plebiscytu ogłoszono podczas gali, którą zorganizowano w Warszawie. Pełne wyniki zamieścimy na końcu artykułu. Zachęcamy jednak najpierw do zapoznania się z galerią z wydarzenia. Które gwiazdy pojawił się na evencie? Jak się zaprezentowały?
Gwiazdy na gali WP – Top Seriale 2023. Jak wyglądały gwiazdy?
To tylko niektóre z osób uwiecznionych przez fotoreporterów: Piotr Stramowski, Maja Hyży, Agnieszka Mrozińska, Emilia Dankwa, Tomasz Raczek, Sylwia Nowak, Marika, Anna Wendzikowska, Aleksandra Popławska, Kuba Szmajkowski, Sylwia Lipka, Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz, Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Małgorzata Potocka, Natalia Lesz, Dorota Szczepańska, Monika Szczepańska.


Goście bawili się w strefie GLO New Heating Technology, strefie Velo, mieli też do dyspozycji przestrzeń chill.
Gala Top Seriale 2023. Wyniki plebiscytu


Przedstawiamy wyniki plebiscytu.
Najlepszy serial do „binge’owania”:

- „Derry Girls”
- „Wielka woda”
- „The Bear”
- „Severance”
- „Biały lotos”
Najlepsza scena w serialu:
- Zalanie tunelu w „Wielkiej wodzie”
- Zendaya i jej opioidowy zespół abstynencyjny w „Euforii
- Herogasm w „The Boys”
- „Master Of Puppets” w „Stranger Things”
- Pierwszy poród Rhaenyry w „Rodzie smoka”
Najlepszy serialowy trend na TikToku:


- „Wednesday”: taniec Wednesday
- „Kim jest Anna?”: irytujący głos
- „Biały lotos”: czołówka
- „Stranger Things”: gitarowe solówki
- „Ród smoka”: Negroni Emmy D’Arcy
Najlepszy serial Netflixa:

- „Wednesday”
- „Stranger Things” sezon 4
- „Better call Saul” sezon 6
- „Wielka woda”
- „The Crown” sezon 5
Najlepszy serial HBO Max:
- „Tokyo Vice”
- „Biały lotos”
- „Hacks”
- „Euphoria” sezon 2
- „Ród smoka”
Najlepszy serial platformy Disney+:


- „The Bear”
- „Zepsuta krew”
- „Andor”
- „Only Murders in the Bulding”
- „Pam and Tommy”
Najlepszy serial Playera:
- „Skazana”
- „Tajemnica zawodowa” (sezon 2)
- „Behawiorysta”
- „Herkules”
- „Szadź” (sezon 3)

Najlepszy serial Prime Video:
- „Pierścienie Władzy”
- „The Boys” (sezon 3)
- „Jack Ryan”
- „Reacher”
- „Peryferal”
Najlepszy polski serial:
- „Wielka woda”
- „Kruk” 3 sezon
- „Odwilż”
- „The Office PL”
- „Minuta ciszy”
Najlepszy polski aktor/aktorka w serialu:
- Adam Woronowicz w „The Office”
- Maciej Musiał w „1899”
- Anna Romantowska/Magdalena Kuta/Małgorzata Potocka w „Gang zielonej rękawiczki”
- Piotr Rogucki w „Minuta ciszy”
- Agnieszka Żulewska w „Wielka woda”
Najlepszy serial:
- „Severance” Apple TV
- „Biały lotos” (sezon 2) HBO
- „The Boys” (sezon 3) Amazon
- „Wielka woda” Netflix
- „Ród Smoka” HBO
- „Minuta Ciszy” Canal+
- „Barry” HBO
- „The Bear” Disney „Euforia” (sezon 2) HBO
- „Zadzwoń do Saula” Netflix
Ambasadorzy plebiscytu za najlepszy serial uznali „Severance” AppleTV+.

Maja Hyży - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)



Piotr Stramowski - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)

Agnieszka Mrozińska - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)

😄🥰😴😍😀😅😗😆😉😍🤤🥳😪🤩😊☺️😌😝🤪😛😜😋🥴😏🤐🥺😔🥴🥺🤭😐🤫🤐🤗🧐🥱🤫🥴😑🥴🤨😡😢😤😕😥☹️😠😓😰🤬😓🤨😢😮😲😦😯😧☹️😫😖😩😣🥶🤢🥵🤮🤧🤕🤒😷😩🤑🤥😇🤓🤠😎🎃💩🌞👽👿🌚🌜🤡😈👹👻🤖🌞🔥🌝💥🌚🌛🔥👺💨🌟💦💦💫✨💥💯🎉🙉🙈🙊🕳️😸😻😺😹🙀😾😽😿😼♥️💛🧡❤️💚🤎🤍💜🖤💙💘💖💝💗💞💓💕💌💟💔❣️💋👣👤🗣️👥🦠🩸🦴🧠🦷👁️👅👀👄💀🙌👂💪👃🤛🦶👎🦶🖐️🦻🦿🤝🦵🤚👎👋✊✌️🤛🖐️👏🤟👆🤘🤏✍️👋🤝🙏👈🤳🖕🤞💅🤏✌️✊🖐️🙅🤦🤷💁🙎🤷🙆🙇🙅🙆💇💁🤷🧖🛀🛌🤸👩🦯🧍🧘🤾👩🦼🧎⛹️🧎🤼🧍🏃🏋️
Leszcz SUPER , Kurek -Szatan i Mrozinska z tych różnych każda jak dzidzia piernik 😂
Tyle gwiazd, a wybór ” kreacji” w każdym przypadku nie trafiony. Maja Hyży ubrana jak na paradę równości, reszta to wesele w Mławie.
Najpiekniejsze słodka Emilia i naturalna elegancka Anna WEDZIKOWSKA, dalszych sukcesów
Zudziewicz taka była ładna. Basia skromniej te nogi. Nie przed Szatana. Stramowski jak zza wschodniej granicy. Fatalnie
Wyglądają jak z taniego bazaru
Popławska najlepsza inne tandetnie
Mrozinska tragiczna, po pierwsze jaka z niej gwiazda (chyba ,że 6 sportu) po drugie TRAGICZNY makijaż ,po trzecie takie garnitury są nie dla niej- wygląda jak mrówka w ubraniu słonia