NewsyWielki sukces Filipa Chajzera po Dniu Dziecka! Dziennikarz dokonał wręcz niemożliwego

Wielki sukces Filipa Chajzera po Dniu Dziecka! Dziennikarz dokonał wręcz niemożliwego

Filip Chajzer spełnił marzenie niewidomej dziewczynki
Filip Chajzer spełnił marzenie niewidomej dziewczynki
Karolina Stęclik

02.06.2016 20:20

Za Filipem Chajzerem bardzo trudny rok i wyjątkowo ciężki dzień. Wczoraj miał miejsce jeden z najweselszych dni w roku - Dzień Dziecka. Niestety z wiadomych przyczyn nie był on radosny dla dziennikarza. W lipcu minionego roku prezenter stracił swojego jedynego, ukochanego syna. Choć wydawać by się mogło, że z biegiem czasu Filip stanął na nogi, takie dni, jak ten wczorajszy sprawiają mu ogromny ból.

Prowadzący Małych Gigantów wpadł jednak na pewien pomysł, jak przetrwać ten niełatwy czas:

A więc jest. Cholerny dzień dziecka. Bardzo długo myślałem co z nim zrobić, żeby nie oszaleć. I już wiem. Ogłaszam akcję. Do wygrania rejs po Narwi moim wspaniałym okrętem, w jedną stronę stoję za sterami, w drugą Pani kapitan ze zdjęcia. Ja zajmę się wtedy cateringiem. Stawiam na stół najlepszy alkohol jaki mam w barku i najlepszą kolację jaką umiem zrobić. Dokładam też talent wokalny w postaci rzeszowskich przyśpiewek i warszawskich szlagierów. Tu akurat mistrzem jest tata, na życzenie też jest w cenie:) W sumie na pokład mogę zabrać 6 osób, więc możecie się składać. Wygrywa ten kto w dzień dziecka wpłaci największą kwotę na hospicjum dziecięce PROMYCZEK. Tytuł przelewu: „Darowizna na hospicjum, płynę z Filipem” Powodzenia!!! Ps. Z ogłoszeniem poczekam aż dostanę raport z hospicjum od Księdza Pawła. Ten człowiek, a właściwie anioł bardzo mi pomógł, kiedy tej pomocy potrzebowałem. Żebyś miał/miała przelać 15 zł to i tak zrobisz coś pięknego  

Okazało się, że wraz z pomocą internautów udało się zebrać 200 tysięcy złotych. To niesamowity wynik, którym Chajzer pochwalił się na portalu społecznościowym:

JEST JUŻ 200.000!!! KASA CIĄGLE IDZIE. OD WAS DLA ODCHODZACYCH DZIECI. ZROBILIŚCIE CHOLERNIE, PRZECHOLERNIE DOBRĄ RZECZ. NFZ MA TE DZIECIAKI W... NOSIE, WY NIE. KSIĄDZ PAWEŁ, KTÓRY PROWADZI HOSPICJUM PROMYCZEK MA ŁZY W OCZACH. JA TEŻ. WIECZOREM DAM KOLEJNE INFORMACJE.W kolejce do przyjęcia czekała dziesiątka dzieci. Nie było na to pieniędzy. Teraz już są, ludzie, 2 0 0 . 0 0 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Płyniemy dalej!!!

Wygląda na to, że Filip nie będzie miał złych wspomnieć z tegorocznym 1 dniem czerwca. Wręcz przeciwnie!

Zachęcamy do dalszego wspierania akcji!

Filip Chajzer (fot. Facebook)
Filip Chajzer (fot. Facebook)
Filip Chajzer (fot. Facebook)
Filip Chajzer (fot. Facebook)
Filip Chajzer zebrał z okazji Dnia Dziecka 123 tys złotych
Filip Chajzer zebrał z okazji Dnia Dziecka 123 tys złotych
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także