Partnerka Bieniuka pożycza sukienki jego córce. Zuzanna Pactwa o relacji z Oliwią Bieniuk. Szykują wspólny projekt

Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk

Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk

Zuzanna Pactwa opowiedziała o relacji z córką Jarosława Bieniuka. Zdradziła, jaki ma kontakt z Oliwią Bieniuk. Tylko u nas.

Jarosław Bieniuk ma szczęście do pięknych kobiet. Przez lata wiernie trwał u boku Anny Przybylskiej, z którą doczekał się trojga dzieci. Po śmierci aktorki serce piłkarza skradła Martyna Gliwińska. Para po kilku latach rozstała się, a miejsce dekoratorki wnętrz u boku mężczyzny zajęła modelka Zuzanna Pactwa.

Relacja Bieniuka i Pactwy ma się świetnie. Para spędza ze sobą niemal każdą wolną chwilę. Na Instagramie chętnie dzielą się przepełnionymi miłością kadrami. Niedawno pokazali zdjęcia z romantycznego spaceru po sopockim molo. Wcześniej paparazzi sfotografowali ich na planie zdjęciowym do jednego z filmów z udziałem sportowca.

Zuzanna Pactwa o relacji z Oliwią Bieniuk. Wywiad z partnerką Jarosława Bieniuka

Zuzanna Pactwa udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Zdradziła, że jej relacje z dziećmi Jarosława są bardzo dobre. Mogliśmy się o tym przekonać już w październiku, gdy modelka gościła na 18. urodzinach Oliwii Bieniuk, na których pojawiła się jedynie najbliższa rodzina i chłopak solenizantki.

Niedawno Pactwa zaprojektowała linię ubrań, które pokochały kobiety w różnym wieku. Sukienki, jakie stworzyła, skradły serce m.in. Oliwii i jej przyjaciółek. Nastolatka już kilkukrotnie wkładała je na różne okazje:

Założyła ją Oliwka i parę innych koleżanek również. To był bardzo fajny i miły projekt. Na pewno będziemy robiły więcej projektów wspólnie. Pracujemy nad czymś, ale to jeszcze jest sekret. Relacje z dziećmi Jarka są super.

Oliwia chętnie nosi nie tylko suknie Zuzanny, ale także biżuterię:

Oliwia Bieniuk wystąpiła ostatnio w moim projekcie, w łańcuszku na ciało. Przekazałam prezent Zuzie i razem z Jarkiem przekazali Oliwii. Dla takich młodych dziewczyn super są kolczyki koła. Bardziej proste, małe rzeczy. Nieduże kolczyki.

Zuzanna jest zachwycona stylem córki Jarosława:

Oliwka jest młodą dziewczyną i podąża za trendami modowymi. Ale jest otwarta i ma otwartą głowę na wpływy i fajnie się ubiera. Bardzo mi się podoba jej styl.

Cała rozmowa poniżej.


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×