Xavier Wiśniewski wyprowadził się z domu. Zdradził, jak będzie zarabiał na życie. Nie zgadniecie, gdzie się zatrudnił [WIDEO]

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski ma zaledwie 19 lat i już podjął decyzję o tym, by się usamodzielnić. Nastolatek wyprowadził się z rodzinnego domu. Sam reż pracuje na swoje utrzymanie. Nie zgadniecie, gdzie się zatrudnił. 

Xavier Wiśniewski jest najstarszym z pięciorga dzieci Michała Wiśniewskiego. Od pierwszych chwil życia on w blasku fleszy. Jego ojciec na początku kariery chętnie chwalił się tym, jak wygląda jego życie prywatne. Muzyk wpuszczał kamery do swojego domu, dzięki czemu wszyscy mogli zobaczyć, jak wyglądają jego związki, czy w końcu, jak sprawdza się w roli ojca.

19-latek doczekał się czwórki młodszego rodzeństwa. Chociaż jego rodzice rozwiedli się, gdy był jeszcze małym dzieckiem, to ma on wspaniały kontakt z każdym z nich. Podziela on też ich zainteresowania. Zajmuje się zarówno muzyką jak i tańcem.

Xavier Wiśniewski wyprowadził się z domu. Jak teraz żyje i z czego się utrzymuje?

Xavier ma dopiero 19 lat, a już podjął bardzo odważną decyzję o tym, aby się usamodzielnić. W momencie, gdy rozpoczął studia, postanowił też wyprowadzić się z domu. Do tej pory mieszkał ze swoją mamą Martą Wiśniewską i młodszą siostrą Fabienne. Teraz żyje na własny rachunek. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział, jak sobie radzi:

Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu i studia i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy. Fakt faktem, że może to wyszło dość szybko, ale to też mnie czegoś nauczy. Już teraz nauczyło mnie wartości pieniądza itd. Krok dość odważny, ale jestem zadowolony. Mamy zdrowe relacje dalej, więc jest w porządku.

Jak Xavier zarabia na utrzymanie?

Najczęściej pracuję z mamą i tatą na koncertach. Będę teraz pracował też w jednej z restauracji i mam nadzieję, że szybko wyjdzie mi z muzyką i będę mógł także się z niej utrzymywać.

Okazuje się, że wspaniale układa się także w jego życiu uczuciowym. Xavier od pół roku jest w szczęśliwym związku:

Wspiera i jest cudowna. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło.

Trzymamy kciuki za związek i karierę Xaviera.


Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Xavier i Fabienne mają nowe tatuażę

Xavier i Fabienne mają nowe tatuażę

Tak Xavier Wiśniewski wyglądał w dzieciństwie

Tak Xavier Wiśniewski wyglądał w dzieciństwie. Michał pokazał zdjęcia

Komentarze

  • Gość111111 pisze:

    Gdyby rodzice by nie mieli pieniędzy i byli biedni co czym on się chwali ? iż dalej korzysta z nich sławy ona jest potem znika tak jak pieniądze też znikają niech sam zapracuje np ciężkiej pracy a nie cały czas doić mloko

  • Gość pisze:

    Xavier, wpadnij od czasu do czasu na forum Mandaryny Mandaryna.jun.pl
    Wspierajcie swoją Mamę tak dalej. Jesteście z Fabienne the best. Bądźcie sobą i się nie zmieniajcie. Rodzice są z Was dumni. Wielu rodziców by chciało mieć takie dzieci jak Wy.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×