Gwiazdy na Wielkiej Aukcji Top Charity! Po gali prawie 9 mln zł trafi do potrzebujących! A jak goście prezentowali się na czerwonym dywanie? Tylko u nas relacja FOTO i WIDEO

Gwiazdy na Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022

Gwiazdy na Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022

Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity zorganizowana przez Omenaa Foundation okazała się gigantycznym sukcesem! Tylko w jeden wieczór zaproszeni goście ze świata biznesu zebrali prawie 9 milionów złotych na dwa szczytne cele. A jak na czerwonym dywanie prezentowały się gwiazdy? Relacja foto i wideo tylko u nas.

W majowy sobotni wieczór elita świata biznesu i plejada gwiazd spotkała się, by wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym przez fundację Omeny Mensah Omenaa Foundation i jej męża, właściciela firmy InPost, Rafała Brzoskę. Podczas wieczornego przyjęcia, które odbyło się w barokowych wnętrzach pałacu w Wilanowie, odbyła się licytacja najbardziej unikatowych przedmiotów. Cały dochód trafił na szczytny cel.

Podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity uczestnicy wydarzenia mieli okazję zdobyć największe perełki z dziedziny sztuki przekazane przez wybitnych polskich artystów. Wszystkie dzieła z Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022 można obejrzeć na stronach: artinfo.pl i polswissart.pl.

Śmietankae polskiego biznesu zebrała łącznie prawie 9 milionów złotych! Dochód z licytacji zostanie w 50% przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy i w 50% na cele statutowe Omenaa Foundation, czyli działania wspierające edukację podopiecznych polskich domów dziecka oraz dzieci ulicy z Ghany.

Jak ekskluzywna gala charytatywna wyglądała od kulis? Tylko na Jastrząb Post możecie zobaczyć profesjonalne zdjęcia z wydarzenia oraz relację wideo, którą umieszczamy poniżej.

Gwiazdy na Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity

Motywem przewodnim Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity, którą poprowadził duet Olivier Janiak i Agnieszka Woźniak-Starak, był Wielki Gatsby. Gwiazdy dołożyły wszelkich starań, by ich kreacje jak najlepiej wpisywały się w stylistykę wydarzenia. Wiele z nich powstało specjalnie na tę okazję.

Małgorzata Rozenek jeszcze przed swoim wyjściem zdradziła nam, że na uszycie sukni potrzebowała aż 50 metrów materiału. Za jej look odpowiada marka Mrs. Drama.

Na ten wyjątkowy wieczór przygotowujemy się dużo dłużej niż zwykle. To ogromne wydarzenie, wielka aukcja charytatywna oragnizowana przez Omenę i Rafała [mąż Mensah – red.]. Piękna rzecz. Wiem, że będzie naprawdę niezwykle i też moja kreacja będzie niezwykła, bo chciałabym nią podkreślić rangę wydarzenia. Powiem tylko, że poszło na nią prawie 50 metrów materiału – wyznała nam prezenterka trzy dni przed wydarzeniem.

Na przyjęciu pojawili się również Anna i Robert Lewandowscy, którzy zasiedli na honorowych miejscach – u boku organizatorów aukcji, Dorota Gardias, Izabela Janachowska, Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Edyta PazuraMarcin Gortat, Cezary Pazura, Borys Szyc, Justyna Nagłowska, Patricia Kazadi.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z czerwonego dywanu, a także z samej aukcji.


Omenaa Mensah i Rafał Brzoska – Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska – Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska – Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska – Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022

Anna i Robert Lewandowscy – Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022

Anna i Robert Lewandowscy – Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jestem ciekawa ile osoby krytykujące przekazują na cele charytatywne?Czy to znaczy że bogacze mają rozdać cały majątek? Dobrze że mają jakiekolwiek inicjatywy a suma zebrana jest duża. Komentowanie figury czy sukienek w przypadku akcji charytatywnej wydaje mi się mega słabe! Ludzie poluzujcie gumę w gaciach i zacznijcie lubić siebie nawzajem. Żenujące są te komentarze!

 • Dziennikarz pisze:

  Tylko 4 !!!!!!żenada za samą imprezę poszło 1!!!Celebryci od siedmiu boleści ,żądnych ludzi na poziomie Pazura i Szyc na czele chociaż napili się za dormoche😂😂😂😂😂😂

 • kobieta pisze:

  To nie akcja charytatywna tylko pokaz snobizmu . Dno

 • Gość pisze:

  najbardziej podoba mi się edyta Pazura , świeża i śliczna , a jaka naturalna

 • Gość pisze:

  Gardias – okropna figura, męska, zero wcięcia w talii. Zwykły skup a zakochana w sobie po uszy… 90% panny „nikt” na tym eventie.

 • Gość pisze:

  Lewa w tej sukni wygląda jak starsza pani i przy nadziei. Straszne!

 • Gość234 pisze:

  Źle układająca się suknia Rozenek nie jest dobrą reklamą.

  • Gość pisze:

   Show Business lubi botoks jak widac. Pani Lewandowska bardzo naturalna i komplementy dla Pani Gardias. Szkoda ze wdzisiejszych czasach trzeba mich odwage na naturalne piekno a nie na idealy ktore sie sprzedaly. Bravo dla organizatorow

  • Juan pisze:

   Psychiczni

 • Gośćxxc pisze:

  Towarzystwo wzajemnej adoracji. Dobrze ze dużo zebrali

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×