Sylwia Bomba o wyniosłej Ilonie Krawczyńskiej. To kolejna gwiazda, która tłumaczy jej, jak powinna zachować się zwyciężczyni „TzG”. Przemówi jej do rozsądku?

Sylwia Bomba, Ilona Krawczyńska

Sylwia Bomba, Ilona Krawczyńska

Ilona Krawczyńska po finale Tańca z gwiazdami okazała brak szacunku licznie przybyłym dziennikarzom. Wyniosła celebrytka jest pierwszą zwyciężczynią show, która odmówiła wywiadów. Po słowach Sylwii Bomby można odnieść wrażenie, że "siostra ADiHD" nie jest gotowa na pracę w show-biznesie.

Ilona Krawczyńska znana jest głównie z prowadzenia profilu Siostry ADiHD na Instagramie i programu Farma w Polsacie. Zaledwie dwa projekty z jej udziałem sprawiły, że Polsat potraktował ją jak gwiazdę i zaprosił do 13. sezonu Tańca z gwiazdami.

Program od lat cieszy się ogromną popularnością, a co za tym idzie, przyciąga na plan przedstawicieli najróżniejszych redakcji, którzy we wszystkich poprzednich sezonach mieli okazję porozmawiać ze zwycięzcą na wdzięczny temat, jakim jest wygrana w show. Krótkich pogawędek nie odmówili artyści z wielkim dorobkiem na koncie, wśród nich warto przypomnieć takie nazwiska jak Agata Kulesza, Krzysztof Tyniec, Anna Mucha, Beata Tadla czy Natalia Szroeder. Ilona zdecydowała się wyłamać z tego grona, czym, wystawiła sobie nie najlepsze świadectwo.

Krótko po ogłoszeniu wyników Krawczyńska wróciła do garderoby, zostawiając wszystkie delegacje mocno promujące show z jej udziałem bez jakiejkolwiek komentarza na temat swojego sukcesu. Taka postawa zaskoczyła Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka, którzy rywalizowali z Krawczyńską o Kryształową Kulę. Chociaż zajęli drugie miejsce, cierpliwie udzielali wywiadów wszystkim zainteresowanym rozmową dziennikarzom. Studio opuścili jako ostatni, co świadczy o ogromnym szacunku dla pracy dziennikarzy i klasie, której z pewnością celebrytka z wirtualnego świata mogłaby się od nich uczyć.

Przykre. Ciężko pracowała na ten sukces, więc fajnie byłoby się podzielić z państwem i Wami. Wydaje mi się, że mogłaby powiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Jest to dla nas zaskoczeniem – skwitował zachowanie rywalki Jacek.

Gorzkich słów pod adresem Krawczyńskiej nie szczędziła także Iwona Pavlović, która z branżą związana jest od dekad:

Powiem ci, Ilonko, tak na przyszłość, taka moja rada: media to twoje życie, więc uważaj. Moim zdaniem po to się czasami jest w pewnych programach, żeby również z Państwem rozmawiać, ustalać coś, omawiać i jeżeli tak się zdarzyło, to jest mi bardzo przykro, ponieważ uważam, że zwycięzca powinien wyjść stąd ostatni, a wychodzę ja – brutalnie szczerze w rozmowie z Pomponikiem zrecenzowała ją jedna z jurorek, Iwona Pavlović.

Postawa Krawczyńskiej zaskoczyła też Sylwię Bombę, która sama brała udział w tanecznym show Polsatu, a prywatnie miała okazję poznać Siostry ADiHD jeszcze w czasach, gdy mieszkały w Łodzi. Influencerka opowiedziała reporterce Jastrząb Post, co sądzi o pogardliwym zachowaniu swojej znajomej z salonów wobec osób pracujących w tej samej branży co ona.

Sylwia Bomba ocenia zachowanie Ilony Krawczyńskiej po finale Tańca z gwiazdami

Sylwia dała radę Ilonie. Podpowiedziała jej, by ta bardziej szanowała osoby, z którymi na co dzień musi współpracować, będąc częścią show-biznesu (w końcu zgodziła się na udział w najbardziej celebryckim formacie na świecie). Zwróciła uwagę na pewną zależność, której sama jest bardzo świadoma od początku swojej kariery:

Wiem, co się stało. Bardzo lubię Ilonę. Lubię siostry i znam je jeszcze z czasów, kiedy mieszkałyśmy w Łodzi. Jest to dla mnie niezrozumiałe, ponieważ prawda jest taka, że będąc w show-biznesie trzeba szanować media, bo media istnieją dzięki nam, a my istniejemy dzięki mediom. Szkoda, że ona nie udzieliła wywiadów, bo odbiło się to bardzo szerokim echem i podejrzewam, że niekoniecznie na jej korzyść.

Kto jej zdaniem powinien wygrać zakończony kilka dni temu Taniec z gwiazdami?

Ja nie patrzę pod względem tanecznym, bo Ilona i Jacek byli fenomenalni. Pamiętam, jak Jacek mi mówił, że nie umie tańczyć. On naprawdę był przekonany, że nie umie tańczyć. Natomiast jego determinacja, pracowitość i to, jak się zgrali z partnerem dała fenomenalne efekty. Przez to, jaki Jacek jest, jakie nieśli przesłanie, to moje serce było z nimi. Chciałam, żeby to przesłanie nieśli dalej, żebyśmy żyli w tolerancyjnym kraju. Ale jak dowiedziałam się, że w finale jest Ilona i Jacek, to rozsądek mówił mi, że wygra Ilona.

Myślicie, że Ilona posłucha koleżanki, która może pochwalić się świetnymi relacjami z wieloma redakcjami?


Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński- Taniec z Gwiazdami 13, odc. 4

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński- Taniec z Gwiazdami 13, odc. 4

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - szósty odcinek Tańca z gwiazdami

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - szósty odcinek Tańca z gwiazdami

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - ćwierćfinał Taniec z gwiazdami 13

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - ćwierćfinał Taniec z gwiazdami 13

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×