Sylwester TVP. Tylko u nas! Gwiazda, która podpadła stacji, pojawi się w Zakopanem. Szykuje się show z rozmachem

Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester Marzeń z Dwójką w tym roku wraca do Zakopanego. Znamy już pierwsze gwiazdy, które pojawią się na scenie. Nam udało się dowiedzieć, kto jeszcze zaśpiewa u podnóża Tatr. Fani będą zachwyceni. 

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Polacy już rozmyślają o imprezach i o tym, jak spędzą tą wyjątkową i jedyna noc w roku. Wiele osób wybiera się na organizowane w tych dniach bale, podczas których bawią się przy muzyce na żywo. W dwóch miastach będą oni mogli pojawić się jednak na bardzo hucznych imprezach. Telewizja Polska i Polsat zdecydowały się zorganizować zabawy plenerowe. Będą one równie transmitowane na żywo na antenach stacji, co pozwoli wszystkim tym, którzy spędzają Sylwestra w domu, bawić się przy występach największych gwiazd.

Sylwester Marzeń z Dwójką w tym roku nie zawiedzie. Publiczny nadawca w poprzednim roku pomimo pandemii i obostrzeń zdecydował się na zorganizowanie koncertu. Wszystko odbyło się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i panujących obostrzeń. Poprzedni rok widzowie TVP pożegnali w Ostródzie. Tym razem impreza wraca do Zakopanego.

Sylwester w TVP. Znamy kolejną gwiazdę imprezy

Organizatorzy imprez Sylwestrowych zabiegają o to, by to właśnie na ich scenie pojawiły się największe gwiazdy i wybrzmiewały największe hity. Każdego roku możemy liczyć na występy nie tylko polskich, ale też zagranicznych sław. Prezes TVP, Jacek Kurski zawsze zapewnia widzom moc atrakcji, a impreza organizowana w ostatni dzień roku cieszy się rekordową oglądalnością.

TVP nie podało jeszcze całej listy gwiazd, która wystąpi w Zakopanem. Wiadomo, że nie zabraknie tam Maryli Rodowicz, a także Magdaleny Narożnej, co gwiazda zdradziła podczas wywiadu z Jastrząb Post.

Sylwester w tym roku z TVP 2 tak więc zobaczycie nas, będąc przed telewizorami. Zapraszam bardzo serdecznie. Będzie na pewno magicznie -powiedziała Magda.

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, na Sylwestrze Marzeń z Dwójką zobaczymy też jedną z gwiazd, która od jakiegoś czasu nie miała najlepszych stosunków ze stacją. W Zakopanem pojawi się Sławomir. Już w 2018 roku otwierał on imprezę TVP swoim wielkim przebojem Miłość w Zakopanem. W tym samym roku postanowił tuż przed północą pojawić się na koncercie organizowanym przez Polsat, czym nieco naraził się włodarzom Telewizji Publicznej. W efekcie stracił program Big Music Quiz.

Bardzo oboje przeżyliśmy sylwestrową noc, kiedy graliśmy dwie imprezy telewizyjne jednocześnie. To był wyczyn logistyczny i wspierały nas helikoptery – mówił w rozmowie z Polsat.pl

Kolejną imprezę sylwestrową Sławomir i Kajra spędzili na scenie Polsatu. Nie zdecydowali się już po raz kolejny na dwie imprezy i pozostawili ten wyczyn innym artystom.

Udowodniliśmy, że się da i nie mamy potrzeby tego powtarzać. Teraz niech ktoś inny pójdzie w nasze ślady i wywinie taki numer. Czekamy! – mówiła Kajra w rozmowie z Wp.pl.

Wygląda jednak na to, że wszystkie spory zostały już zażegnane, a Sławomir i Kajra ponownie wrócili na antenę. Byli jednymi z gwiazd ostatniego programu Jaka to Melodia?, czym pochwalili się w sieci.

Dla widzów TVP na pewno jest to wspaniała nowina. Czekacie na Sylwestra Marzeń z Dwójką i występ Sławomira? Lista gwiazd tej imprezy zapowiada się imponująco.


Sławomir Zapała i Kajra - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Sławomir Zapała i Kajra - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Sławomir Zapała z piosenką Miłość w Zakopanem zaśpiewał podczas Sylwestra 2017 z Dwójką

Sławomir Zapała z piosenką Miłość w Zakopanem zaśpiewał podczas Sylwestra 2017 z Dwójką

Sławomir Zapała z piosenką Miłość w Zakopanem zaśpiewał podczas Sylwestra 2017 z Dwójką

Sławomir Zapała z piosenką Miłość w Zakopanem zaśpiewał podczas Sylwestra 2017 z Dwójką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×