Bleforoplastyka, nos, poszerzanie szczęki… Stifler z „Warsaw Shore” podda się serii operacji plastycznych. Co jeszcze sobie zrobi? „Będę wyglądać zaje***cie”

Stifler z Warsaw Shore

Stifler z Warsaw Shore

Stifler z Warsaw shore już nie wygląda jak za czasów, gdy brał udział w reality-show. Ma za sobą kilka inwazyjnych zabiegów, a przed nim kolejne. Tylko nam zdradził, co jeszcze planuje sobie poprawić. Lista operacji plastycznych jest bardzo długa.

Damian Zduńczyk, znany jako Stifler, zyskał popularność w 2015 roku, kiedy pojawił się w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Mężczyzna udowodnił, że lubi się dobrze zabawić. Na wizji wlewał w siebie niezliczone ilości alkoholu. Dał się poznać jako bezpośredni i pewny siebie. Wielokrotnie udowadniał, że nie ma problemów z nagością. Zapewnił widzom sporą dawkę niezapomnianych emocji.

Jedną z pasji Stiflera jest ćwiczenie na siłowni. Gwiazdor chętnie też pręży mięśnie do telefonu, a następnie publikuje zdjęcia w sieci. Szczególną uwagę internautów zwrócił tatuaż, który pojawił się na jego udzie w 2019 roku. Przedstawia on wielkiego penisa, któremu towarzyszy napis „come to daddy” (chodź do tatusia).

31-latek po odejściu z Warsaw Shore otworzył sklep z gadżetami erotycznymi i przyjął propozycję walki na Fame MMA. W oktagonie zmierzył się z Popkiem, który powalił go już w pierwszej rundzie. Jakiś czas temu postanowił także założyć kanał na YouTube, na którym zebrał już 100 tysięcy subskrybentów. W jednym z nagrań wyznał, że ma zespół Aspergera.

Wszystkie operacje plastyczne Stiflera?

Gwiazdor cieszy się sporym zainteresowaniem w sieci. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 515 tysięcy użytkowników. To tam zdradził właśnie, że przeszedł przeszczep włosów. Na ten sam zabieg zdecydował się niedawno Misiek Koterski, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Teraz opowiedział reporterce Jastrząb Post o swoich planach na najbliższą przyszłość. Zapewnił, że jego przygoda z muzyką dobiegła końca:

Skończyłem karierę muzyczną. Jeszcze może nagram jedną piosenkę. Ale ja wiem, że to nie jest to. Bardziej aktorstwo. Ja nie mam talentu muzycznego. Nie nawijam zaje***cie jako raper.

Teraz celebryta chce się skupić na swoim wyglądzie. Ma za sobą przeszczep włosów, operację plastyczną nosa, ale to nie koniec zabiegów upiększających, jakim chce się poddać:

Będę robił teraz dużo operacji. Zrobiłem operację nosa. Robię też inne rzeczy na twarz. Jak już zrobię to wszystko i moja twarz się zagoi, wtedy zdejmę maskę i będę najlepszy w Polsce. Będę zaje***ty. Jutro robię bleforoplastykę powieki górnej. Będę poszerzał szczękę, zmieniał fryzurę i wtedy pokażę twarz. Ale ten efekt wow będzie jak zdejmę maskę.

Jak się za nie rozlicza?

To zależy. Operację nosa mam w barterze i robiłem ją w Turcji.

Jesteście ciekawi efektów metamorfozy Stiflera?


Stifler - premiera filmu Pokusa

Stifler - premiera filmu Pokusa

Stifler z Warsaw Shore pokazał zdjęcie sprzed lat

Stifler z Warsaw Shore pokazał zdjęcie sprzed lat

Stifler po przeszczepie włosów | fot. Instagram.com/stifler16cm

Stifler po przeszczepie włosów | fot. Instagram.com/stifler16cm

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×