Smaszcz upubliczniła sekrety Kurzajewskiego. Teraz Minge ujawniła jej. Mówi wprost, co ją spotkało [WIDEO] - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Smaszcz upubliczniła sekrety Kurzajewskiego. Teraz Minge ujawniła jej. Mówi wprost, co ją spotkało [WIDEO]

Ewa Minge, Paulina Smaszcz

Ewa Minge, Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz dała się poznać jako porywcza bizneswoman, która ujawniła niewygodne fakty z życia byłego męża. Teraz jej tajemnicę zdradziła Ewa Minge. Od tej strony nie znaliśmy byłej gwiazdy TVP.

Wirtualna Polska

Końcówka 2022 roku w polskim show-biznesie zdecydowanie należała do Pauliny Smaszcz. Prezenterka dała nieźle popalić Kasi CichopekMaciejowi Kurzajewskiemu. Najpierw ujawniła ich związek, a potem zaczęła wyciągać na forum prywatne historie dotyczące jej byłego męża.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mój były mąż okłamał swoich synów. Okłamał naszych przyjaciół i rodzinę, twierdząc, że z panią Katarzyną się nie spotyka. Że kończy ten związek, ponieważ jest to związek, który będzie szeroko komentowany, a pani Katarzyna wszystko pokazuje w social mediach i reklamuje wiele produktów – zdradziła Plotkowi.

Z czasem afera nieco ucichła. Dziś każda ze stron skupia się na swoich sprawach. Paulina od lat angażuje się w pomoc kobietom. Prowadzi szkolenia Kobieta petarda, na których nie brakuje chętnych. Sale są wypełnione po brzegi, a ona sama na fali ogromnego zainteresowania wydała książkę, którą sprzedaje podczas swoich wykładów.

Zawodowo Smaszcz od lat związana jest z show-biznesem. Swego czasu była gwiazdą TVP, gdzie prowadziła m.in. Pytanie na śniadanie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Regularnie też pojawia się na stołecznych salonach, prezentując luksusowe stylizacje. Jej torebki i inne akcesoria to produkty z najwyższych półek, które warte są fortunę.

W branży rozrywkowej prezenterka nawiązała wiele cennych kontaktów. Jedną z gwiazd, które miały okazję bliżej poznać Paulinę jest Ewa Minge. Projektantka zdradziła reporterce Jastrząb Post ciekawy fakt z życia bizneswoman.

Ewa Minge o Pauliny Smaszcz i ich współpracy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Minge nie pochwalała Smaszcz, gdy ta zaatakowała Izę Janachowską, jej syna i męża. W komentarzu Pauliny padło wiele przykrych słów pod adresem gospodyni Tańca z gwiazdami. Czy Ewa doczekała się jakiejś odpowiedzi na swoje słowa?

Ja dwukrotnie stanęłam w obronie Izy Janachowskiej. Raz w trakcie rozmowy z Moniką Jaruzelską i raz napisałam sama. Paulina się do mnie nie odezwała. Ja nawet dałam taką deklarację na antenie u Moniki Jaruzelskiej, że bardzo lubię i szanuję Paulinę.

Wirtualna Polska

Przy okazji Ewa ujawniła fakty z życia Pauliny, o którym wiedzieli nieliczni. Okazuje się, że Smaszcz, która dała się poznać jako porywcza i nieco agresywna, ma ogromne serce i chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym:

Wszystko, co mnie od Pauliny spotkało, to było samo dobro. Gdy w czasach, kiedy gwiazdy robią coś niechętnie za darmo, poprosiłam ją, aby poprowadziła dla mojej fundacji imprezę. Ona w ogóle nie mówiła o żadnych pieniądzach. Natychmiast przyjęła zaproszenie. Ja naprawdę lubię Paulinę.

Ewa przyznała, że zachowanie Pauliny w stosunku do Izy mogło być spowodowane impulsem:

Nie chcę dochodzić, co się wydarzyło i nie wiem, co się stało. Może miała jakieś złe informacje, może zadziałał jakiś impuls. Ja naprawdę bardzo mocno wspieram Paulinę i trzymam za nią kciuki. Wiem, że jak serce z różnych powodów pęka, i w środku ta cała wiedza, którą mamy eksploduje. To człowiek za bardzo szeroko pójdzie. Nie wiem, jak było w małżeństwie Pauliny, bo aż tak się nie znamy, więc tu zostawiam jej słowo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Cała rozmowa poniżej.


Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Paulina Smaszcz – Wernisaż polskich projektantów

Paulina Smaszcz – Wernisaż polskich projektantów "Moda i sztuka"

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gośćzzzzzzz pisze:

  Ma racje

 • Gość pisze:

  I znów odgrzewany „stary kotlet”.To już naprawdę niesmaczne.Skonczcie wreszcie z Paulina Smaszcz.

 • Elzbieta pisze:

  Może się już opamięta i odpusci. Stracony wizerunek i po co?

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość Toja pisze:

  Pani Paulino niech Pani żyje dalej i da spokój byłemu,nie warto się denerwować. Posłużę się tekstem Asi Opozdy:Pszczoły nie przekonują much, że miód lepszy od g… a.

 • GośćAga pisze:

  Okropne babsko kobieto zajmij się swoim zdrowiem zdrowie jest najważniejsze przecież tyle przeszłaś zostaw obgadywanie i szczucie innych będziesz szczęśliwą mamą i babcią

 • Gość pisze:

  Nie ona pierwsza i nie ostatnia się rozstała z mężem , lecz jej zachowanie jest poniżej krytyki.

 • Gość111 pisze:

  trzeba być naprawdę niespełna rozumu ,żeby prywatne brudy prać na forum. Ona na prawdę myśli ,że kogoś to obchodzi? Niech się lepiej zastanowi dlaczego on od niej odszedł, bo raczej nie bez powodu.

 • Gość pisze:

  Straszna baba

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×