Szukaj

Michał Piróg i Maja Sablewska o manifestach Michała Szpaka: „To nie jest normalne na ulicach Polski”

Michał Szpak, Maja Sablewska, Michał Piróg

Michał Szpak, Maja Sablewska, Michał Piróg

Michał Szpak nigdy nie dał się zaszufladkować. Wokalistka uwielbia wyróżniać się swoimi stylizacjami. Co na ten temat sądzą Michał Piróg i Maja Sablewska. Ich zdaniem zdecydowanie ma odwagę.

Michał Szpak od samego początku swojej kariery lubi wyróżniać się z tłumu. Już w momencie, gdy pojawił się na castingu do programu X-Factor zwrócił na siebie uwagę nie tylko jurorów, ale także publiczności. Swój indywidualizm i barwną osobowość wyrażał między innymi szalonymi stylizacjami oraz makijażami na miarę drag queens. Nie bez powodu jest nazywany kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Swoich fanów przyzwyczaił do tego, że jego stylizacje zawsze są szczegółowo dopracowane.

Michał Piróg i Maja Sablewska o Michale Szpaku

Michał Szpak nigdy nie bał się wyrażać swoich poglądów. Jego sposób bycia i stroje nie zawsze wzbudzają aprobatę. Wokalista jednak ma w nosie krytykę i nie zamierza udawać kogoś, kim nie jest. Za każdym razem, gdy pojawia się na salonach, robi show swoimi stylizacjami. Z garniturem i koszulą zdecydowanie mu nie po drodze. Znacznie lepiej czuje się na obcasach i w kolorowych ubraniach.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Michał Piróg i Maja Sablewska powiedzieli, co sądzą o stylu Michała Szpaka.

Jeśli przestaniemy walczyć o wolność i tolerancję, to przestaniemy istnieć. Będziemy więźniami zamkniętego, małego pudełka, w którym będziemy mogli czuć się sobą. Żaden kontrakt nie jest wart tego, żeby udawać, że są inne realia. Że zasługujemy na prawdę, że są one podstawową kwestią, jeżeli chodzi o równouprawnienie i że społeczeństwo powinno wiedzieć, że jesteśmy bardzo różni jako gatunek. Mamy róże kolory skóry, różną orientację, różne poglądy, religię. W różnych szerokościach geograficznych się rodziliśmy. Jeśli siedziałbym w domu i udawał, że jest inaczej, to znaczy, że jestem osobą, która nie chce żyć i korzystać z wolności i szczęścia. Mamy jedno życie. Wolę być opluwany na ulicy jako wolny człowiek, niż głaskany jako oszust – wyznał Michał Piróg.

Maja Sablewska zdecydowanie doceniła odwagę Michała.

Michał jest bardzo odważny. Udowodnił to tak naprawdę przy pierwszym naszym spotkaniu. Ja go bardzo szanuję za to, że ma pokorę. Nie raz już o tym mówiłam. I tą odwagę. To, że facet chodzi w butach na obcasach, maluje paznokcie i robi sobie make up, to nie jest normalne na ulicach Polski, ale na świecie tak. Ja nie znoszę podziałów. Uważam, że wszyscy są równi i zawsze będę o to walczyć.

Zgadzacie się z ich poglądami?


Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

The Voice of Poland - Michał Szpak

The Voice of Poland - Michał Szpak

Michał Szpak-1

Michał Szpak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×