Szukaj

Przemysław Saleta o walce z chorobą swojej córki Nicole. Jaki jest obecnie jej stan zdrowia? [WIDEO]

Przemysław Saleta o leczeniu Nicole

Przemysław Saleta o leczeniu Nicole

Przemysław Saleta opowiedział o walce z chorobą swojej córki Nicole. Jak wygląda proces leczenia? Czy jest szansa, że wkrótce wróci w pełni do zdrowia?

Przemysław Saleta, to nie tylko bokser, ale także dumny tata, który poświęca się wychowaniu córek. Starsza z nich Nicole, od lat zmaga się z chorobą nerek. Jaki obecnie jest stan zdrowia dziewczyny? W rozmowie z Jastrząb Post przyznał, że obecnie jest dializowana, a nastolatka przeszła szereg badań:

W tej chwili cały czas się dializuje. Pierwsza nerka działała 7 lat, a jedna się nie przyjęła. W tej chwili Nicole przeszła już wszystkie badania, jest na liście oczekujących. Właściwie nie ma gwarancji, może być to parę dni, może być to pół roku – powiedział mężczyzna.

Przemysła Saleta – jak wspiera leczenie córki?

W jaki sposób Przemysław jako ojciec wspiera Nicole w codziennej walce? Jak wyjawił nastolatka niekoniecznie potrzebuje wsparcia, bo jest bardzo silną dziewczyną:

Nicole niekoniecznie potrzebuje wsparcia. To jest silna dziewczyna, która dużo czasu spędziła w szpitalach i wie też, że są gorsze choroby, niż choroby nerek. Tak więc to jest wszystko kwestia perspektywy.

Całą rozmowę możecie znaleźć poniżej.

Zobacz także: Ukochana Przemysława Salety wyjęła sylikony z piersi i wszystko pokazała w sieci. Teraz odradza powiększania biustu innym kobietom


Nicole Saleta z Przemysławem

Nicole Saleta z Przemysławem

Przemysław Saleta z córką

Fotografia: AKPA

Przemysław Saleta - 10. PZU Bieg po Nowe Życie w Wiśle 2017

Przemysław Saleta - 10. PZU Bieg po Nowe Życie w Wiśle 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×