Szukaj

Paulla miała nagrywać piosenkę z Lichtmanem. Teraz ostro komentuje jego konflikt z menadżerem Krawczyka

Paulla o konflikcie Lichtmana z Kosmalą

Paulla o konflikcie Lichtmana z Kosmalą

Paulla skrytykowała konflikt Mariana Lichtmana z Andrzejem Kosmalą. Nie szczędziła gorzkich słów pod adresem przyjaciół Krzysztofa Krawczyka. Zobacz, co powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Paulla największą popularnością cieszyła się w pierwszej dekadzie XXI wieku, gdy brała udział w reality show Michała Wiśniewskiego Jestem, jaki jestem, a potem wydała album Nigdy nie mów zawsze. Płyta z przebojem Od dziś pokryła się platyną i przysporzyła piosenkarce spore grono wiernych fanów. W ostatnich latach gwiazda nieco ograniczyła swoją działalność muzyczną. Jej ostatnim większym osiągnięciem jest udział w eliminacjach do Eurowizji 2017.

Teraz była podopieczna Doroty Szelągowskiej wraca z nowym singlem. Artystka wzięła na warsztat przebój Krzysztofa Krawczyka To, co dał nam świat. Nagrała go w nowej wersji, która jest swego rodzaju hołdem dla zmarłego wokalisty. Pierwotnie miał to być duet z Marianem Lichtmanem. Ostatecznie wydawcy zmienili plany po tym, jak piosenkarz wszedł w konflikt z Andrzejem Kosmalą.

Paulla komentuje konflikt Mariana Lichtmana z Andrzejem Kosmalą

Paulla nie ukrywa, że jest zaskoczona publiczną dyskusją i wyciąganiem nieprzyjemnych tematów na forum. Gwiazda uważa, że Lichtman i Kosmala powinni okazać większy szacunek dla zmarłego i jego rodziny, i rozwiązać spór za zamkniętymi drzwiami. O wszystkim opowiedziała Jastrząb Post:

Nie mnie oceniać. Ja nie chciałabym wchodzić w konflikt z nikim. Ale uważam, jeżeli mogę powiedzieć to, co ja bym zrobiła. Po pierwsze uważam, że brudy to się pierze w domu. Jeżeli jest jakiś konflikt, to osoby powinny to załatwiać między sobą, poza mediami. Ale to ja bym tak zrobiła.

Zdaniem Paulli takie zachowanie jest bardzo nieeleganckie:

Dlatego, że mi się wydaje iż jest to mało eleganckie i niesmaczne.

Cała rozmowa poniżej.


Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Paulla-2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×