Paulina Sykut-Jeżyna o „Tańcu z gwiazdami”. Krótki komunikat rozczaruje fanów. A jak ocenia Edwarda Miszczaka? [WIDEO]

Paulina Sykut-Jeżyna, Edward Miszczak

Paulina Sykut-Jeżyna, Edward Miszczak

Paulina Sykut-Jeżyna dostała pytanie o Taniec z gwiazdami. Pozwoliła sobie na krótką wypowiedź. Czy ujawniła coś konkretnego? Następnie 0powiedziała nieco o współpracy z Edwardem Miszczakiem. 

Taniec z gwiazdami zadebiutował w 2003 roku na antenie TVN. Po kilkunastu edycjach Edward Miszczak zadecydował o zakończeniu show. Wkrótce potem format przejęła konkurencyjna stacja – Polsat. Miszczak niedawno przeszedł właśnie do tej drugiej telewizji i objął w niej stanowisko dyrektora programowego. W związku z tym fani tanecznego programu zaczęli tworzyć teorie, jakoby ich ukochane show było zagrożone. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała na temat zmian w Polsacie i TzG Pauliną Sykut-Jeżyną, a więc jedną z trojga prowadzących budzącego emocje formatu.

Paulina Sykut-Jeżyna o Tańcu z gwiazdami

Prezenterka najpierw zabrała głos ws. współpracy z Miszczakiem. Jest pod wrażeniem pasji i zapału do pracy, jakie wykazuje Edward:

Mamy bardzo miłą atmosferę pracy. Miło jest spotykać człowieka pełnego pasji, zapału do pracy, bardzo energicznego. Mogę tylko miło się wypowiedzieć. Jest naprawdę fajnie.

A co z Tańcem z gwiazdami? Niestety, Paulina nic nie wie na temat nadchodzącego sezonu. Ten krótki komunikat rozczaruje fanów:

Ja nic nie wiem na ten temat. Jeszcze trochę czasu przed nami. Na pewno idzie wiosna, jest dużo dobrej energii dookoła. Myślę, że ten nadchodzący sezon będzie bardzo atrakcyjny dla widza i pozytywnie wszystkich zaskoczy.

Edward Miszczak o Tańcu z gwiazdami

Wcześniej, bo jeszcze w styczniu br., nasza reporterka porozmawiała na temat tanecznego programu z samym Edwardem. Przekazał wówczas świetną wieść. Wytłumaczył, że powstanie kolejna edycja show, przez co widzowie mogą spać spokojnie.

Na pewno będzie. Fani tego programu mogą spać spokojnie – ujawnił.

Ale czy jesienna edycja będzie ostatnią? Odpowiedź w tym wypadku nie była już tak zdecydowana:

To za wczesne pytanie. Dopiero od jutra zaczynamy pracować nad jesienią.

Mamy nadzieję, że Edward zdecyduje się kontynuować ten program i nadchodzący sezon nie będzie ostatnim.

Kto wygrał ostatnią edycję Tańca z gwiazdami?

Zwycięstwo w ostatniej, trzynastej edycji programu odnieśli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. W finale zmierzyli się z Jackiem Jelonkiem i Michaelem Danilczukiem. Wcześniej z gry odpadły następujące duety: Łukasz Płoszajski Wiktoria OmyłaKrzysztof Rutkowski Sylwia MadeńskaMaja Włoszczowska i Roman OsadchiyAgnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-SipajłoMichał Mikołajczak i Julia SuryśKarolina Pisarek Michał Bartkiewicz, Natalia Janoszek i Rafał Maserak oraz tuż przed finałem Wiesław Nowobilski i Janja Lesar.


Paulina Sykut-Jeżyna - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Paulina Sykut-Jeżyna - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera filmu Zadra

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera filmu Zadra

Paulina Sykut-Jeżyna. Jesienny spot Polsatu

Paulina Sykut-Jeżyna. Jesienny spot Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×