Co dalej z „Tańcem z gwiazdami” w Polsacie? Edward Miszczak ujawnił plany stacji. W TVN usunął show z ramówki [WIDEO]

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak o Tańcu z gwiazdami. Czy podejmie podobną decyzję co za czasów TVN-u, gdy zdjął show z ramówki? O tym porozmawiała z nim reporterka Jastrząb Post.

Taniec z gwiazdami zadebiutował w 2003 roku na antenie TVN. Po czternastu edycjach Edward Miszczak podjął decyzję o zakończeniu emisji show. Niemal natychmiast przejął je Polsat. W 2014 roku gwiazdy ponownie rozpoczęły walkę o Kryształową Kulę. Show dla znanych i lubianych zyskało nowy blask i odrobinę zmian, które nieco odświeżyły lubiany format. Po raz kolejny zaczął on przyciągać widzów przed telewizory.

Nina Terentiew jeszcze, gdy pracowała w TVP, mówiła w wywiadzie dla Twojego Stylu, że z chęcią przejęłaby Taniec z gwiazdami. Słowa dotrzymała. Fani zaczęli się martwić o przyszłość formatu, gdy do Polsatu przeszedł Edward Miszczak. Co dalej z tanecznym widowiskiem, które wciąż cieszy się świetnymi wynikami oglądalności? O tym z nowym dyrektorem programowym stacji porozmawiała reporterka Jastrząb Post. Nie pozostawił on wątpliwości co do następnej edycji widowiska pełnego gwiazd.

Edward Miszczak o Tańcu z gwiazdami w Polsacie

Pomimo upływu lat Taniec z Gwiazdami cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Zmagania na parkiecie gromadzą przed telewizorami całe rodziny, które trzymają kciuki za swoich ulubieńców. Nadal nie brakuje też chętnych gwiazd, które chcą sprawdzić swoje umiejętności na parkiecie. Wiadomo bowiem, że talent show sprawia, że popularność winduje mocno w górę. Co z przyszłością tego programu w Polsacie?

Wiadomo już, że Tańca z gwiazdami zabraknie w wiosennej ramówce, co nie oznacza, że Polsat na dobre rezygnuje z kolejnych edycji. Miszczak zapewnił fanów show, że będzie jego kontynuacja. Na jesieni kolejne pary zawalczą o uznanie publiczności:

Na pewno będzie. Fani tego programu mogą spać spokojnie.

Ale czy jesienna edycja będzie ostatnią? Odpowiedź na to pytanie nie była już tak zdecydowana:

To za wczesne pytanie. Dopiero od jutra zaczynamy pracować nad jesienią.

Jak myślicie, jaką decyzję podejmie Edward?


Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

Janja Lesar, Wiesław Nowobilski - ćwierćfinał Taniec z gwiazdami 13

Janja Lesar, Wiesław Nowobilski - ćwierćfinał Taniec z gwiazdami 13

Robert Rowiński, Ilona Krawczyńska, Juras - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

Robert Rowiński, Ilona Krawczyńska, Juras - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×