Spór Pavlović – Rutkowski. Prowadząca „TzG” Paulina Sykut nie kryje oburzenia i miażdży detektywa, a Piotr Mróz? Zwycięzca show: „Apeluję, żeby się wycofał”

Paulina Sykut, Piotr Mróz

Paulina Sykut, Piotr Mróz

Konflikt Krzysztofa Rutkowskiego i Iwony Pavlović się zaostrza. O komentarz w sprawie poprosiliśmy prowadzącą Taniec z gwiazdami Paulinę Sykut i zwycięzcę poprzedniej edycji show – Piotra Mroza. Oboje nie oszczędzili detektywa.

Pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami 13 wywołał sporo emocji wśród widzów i uczestników, gdy ogłoszono, że to Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła żegnają się z show. Tancerka nie ukrywała, że jest „zażenowana” decyzją widzów, zwłaszcza że to nie oni otrzymali najniższe noty od jurorów. Eksperci nie mieli wątpliwości, że najsłabszym ogniwem tej edycji jest Krzysztof Rutkowski, którego taneczna partnerka, Sylwia Madeńska, robiła, co mogła, by uratować ich występ.

Popisy Rutkowskiego zostały ocenione m.in. na 1 punkt od Iwony Pavlović. To pierwsza „jedynka” w tej edycji. Na tym jednak krytyka jurorki się nie skończyła. Ekspertka stwierdziła, że detektyw zatańczył gorzej niż Justyna Żyła, którą dotychczas uważała za najgorzej tańczącą uczestniczkę w historii polskiej wersji show. Reporterce Jastrząb Post zdradziła, że Żyła „słabo, ale tańczyła”, z kolei to, co pokazał Rutkowski „nie było nawet tańcem”.

Występ Rutkowskiego, za który oberwało mu się od Pavlović:

Widzowie już wyczekują drugiego odcinka Tańca z gwiazdami, zwłaszcza że spór na linii Pavlović – Rutkowski przybiera na sile. A jak całą sytuację oceniają gwiazdy programu – prowadząca Paulina Sykut i zwycięzca poprzedniego sezonu Piotr Mróz?

Paulina Sykut i Piotr Mróz o sporze Iwony Pavlović i Krzysztofa Rutkowskiego

Sykut zdradziła reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, że nie podoba się jej burza, jaką wywołał w mediach Rutkowski, krytykując Pavlović i zarzucając jej nieobiektywną ocenę. Prowadząca program zasugerowała, że Krzysztof powinien poświęcić czas na treningi, zamiast na udzielanie kolejnych wywiadów, w których krytykuje wieloletnią jurorkę z ogromnym doświadczeniem tanecznym:

To nie powinno mieć miejsca. Najlepiej, żeby Krzysztof zajął się tańcem, bo to bardzo ciekawie mu wychodzi, a jurorzy są od tego, żeby oceniać i ma prawo się komuś się coś nie podobać. Myślę, że najlepiej by było, gdyby Krzysztof skupił się na pracy i przygotowaniach do tańca, a nie zabawiał się w detektywa. Ale on taki jest, więc chyba wiele mu trzeba wybaczyć, ale nie powinien mieszać pracy z tańcem.

Czy jej zdaniem Krzysztof zasłużył na jedynkę od Iwony?

Chyba zasłużył. Nie wiem, czy na jedynkę, bo nie przyglądałam się aż tak, jestem skupiona na prowadzeniu i przygotowywaniu się do kolejnych wejść, ale chyba gdzieś koło tej jedynki by było. Aczkolwiek ciężko mówić o tych ocenach. Wszystko w rękach fanów, widzów. Dobrze, że Krzysiek cieszy się taką popularnością, poparciem, bo skoro widzowie chcą go oglądać to proszę.

Piotr Mróz trzyma kciuki za detektywa, który dodaje kolorytu tej edycji:

Detektyw węszy, węszy, ale co on wywęszy, to ja nie mam pojęcia. Podejrzewam, że im dalej w las, to tam powstaną takie zgrzyty, konflikty, że sam jestem ciekawy do czego to wszystko doprowadzi. Powiem szczerze, że mimo braku umiejętności tanecznych, ja kibicuję Krzyśkowi, jest takim złotym ptakiem tej edycji i myślę, że na pewno dostarczy dużo kontrowersji i humoru.

Zdaniem Piotra Krzysztof powinien wycofać się ze swoich oskarżeń pod adresem Iwony:

Bardzo niesmaczne, nie powinien robić czegoś takiego. Ja oglądałem wywiad z panią Iwoną i ona mówiła, że na Zanzibarze robiło sobie z nią zdjęcia mnóstwo ludzi. Ja też się pod tym podpisuję – jeżeli ktoś prosi o zdjęcie, to osoba publiczna sobie to zdjęcie z danym człowiekiem, z fanem staje i robi.

Zwycięzca Tańca z gwiazdami wystosował prośbę do Rutkowskiego:

Apeluję, żeby Krzysztof się z tego wycofał, bo to może doprowadzić do niepotrzebnych zgrzytów i może wywołać sensację, które na dobrą sprawę nie zaistniały w sferze publicznej, a zostaną nadmuchane przez media i to się może skończyć nieprzyjemnościami dla pani Iwony, mimo że jestem przekonany, że nic złego w tej kwestii nie zrobiła.

Cała rozmowa poniżej.


Krzysztof Rutkowski, Sylwia Madeńska - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 1

Krzysztof Rutkowski, Sylwia Madeńska - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 1

Krzysztof Rutkowski w Tańcu z Gwiazdami

Krzysztof Rutkowski w Tańcu z Gwiazdami

Krzysztof Rutkowski w Tańcu z Gwiazdami

Krzysztof Rutkowski w Tańcu z Gwiazdami

Komentarze

 • Gość pisze:

  Okropne testamencie po co się ośmieszać już nie oglądam .

 • Gość Gość Niewiada113@wp.pl pisze:

  Zakończ pań ten spór bo drygu do tańca o rób to co umiesz

 • Kama pisze:

  Rutkowski jest nie dość że obrzydliwy to jeszcze n brak mu taktu i ogłady.Nie przyjemnie się patrzy widząc te zdjęcia a co mówić o obejrzeniu jego tańca więc nie oglądałam żeby oszczędzić sobie tego widoku i moc spać spokojnie bez obaw że przysni mi się horror z jednej działem pana Rutkowskiego.

 • GośćKika pisze:

  Jest bezczelny i straszny nic sobą nie reprezentuje

 • Gość pisze:

  Ten gościu wygląda jakby go z trumny wyjęli. Jakiś taki pod gnity.

 • Gość pisze:

  Tragedia,chyba nie będę dalej oglądać tego show, chociaż oglądałam wszystkie odcinki.Panie Krzysztofie skończ Pan wstydu oszczędź

  • Gośćpolka pisze:

   Rutkowski i jego żona uważają ze jak się obwiesi ketamy to drżyjcie . Błyszczeć to różnica między tańcem. Lepiej dla widzów jak odejdzie nim bardziej się będzie ośmieszać. Jeszcze nie rozpoczął pracy detektywa na Zinzabarze a już rokuje wynik . Daruj sobie a nie uwazaja się za pęk świata n8kt nie będzie dawał punktów za beznadziejny chochlik taniec .

  • Gość pisze:

   Złoty ptak…. Jaki ptak taki łoniak …. Kiedyś usłyszałem tski dialog ( cytat) : „….Ty ch…….u!!!! Ok skoro ja jestem ch……em to kim ty jesteś? Ty nawet ch… m nie jesteś ….”

 • Gość pisze:

  TO PRZECIEŻ PROGRAM ROZRYWKOWY..kogo obchodzą dywagacje p.Iwony..każdy się bawi jak potrafi,a że taka jest formuła programu…potrzeba dystansu..

 • Gość pisze:

  Maja racje. Rutkowski zachowuje się jak panienka i nie ma za grosz samokrytyki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×