Gwiazdy masowo przechodzą z TVN do Polsatu! Paulina Krupińska mówi wprost, co sądzi o propozycji konkurencji. To może zaboleć samą górę

Paulina Krupińska o przejściu z TVN do Polsatu

Paulina Krupińska o przejściu z TVN do Polsatu

Paulina Krupińska o przejściu z TVN do Polsatu. Gwiazda nie ukrywa swojego stosunku do zmiany braw. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, co myśli o konkurencji i czy dostała kiedykolwiek propozycję przejścia.

Od kiedy w mediach gruchnęła wiadomość o odejściu Edwarda Miszczaka z Warner Bros. Discovery, pojawiły się spekulacje, że od stycznia przejmie wodze w Polsacie. Nieoficjalnie mówi się, że dyrektor programowy TVN ma zająć miejsce Niny Terentiew, która o swoim odejściu z pracy rzekomo ma poinformować całą Polskę podczas gali z okazji 30-lecia istnienia stacji.

Czy tak się stanie? Na razie to tylko spekulacje, ale na tyle silne, że zaraz po nich pojawiły się pogłoski, jakoby za Edwardem Miszczakiem miały przejść największe gwiazdy stacji. Najpierw namieszały doniesienia o udziale Małgorzaty RozenekTańcu z gwiazdami, a potem o „czarnej liście TVN”, do której miała dotrzeć Plejada. Wśród gwiazd, które podobno mają bana w stacji, są tak mocne nazwiska jak Izabela Janachowska i Magda Mołek. Sporo miejsca poświęcono też niepewnej przyszłości Magdy Gessler, która ostatecznie odniosła się do tabloidowych dywagacji.

Jaki stosunek do dalszej pracy w TVN ma Paulina Krupińska, która dwa lata temu dołączyła do grona gwiazd stacji? Miss Polonia krótko przed pandemią zaczęła prowadzić Dzień Dobry TVN w duecie z Damianem Michałowskim.

Paulina Krupińska o przejściu z TVN do Polsatu

Gwiazda jest tak zachwycona pracą w TVN, że nie wyobraża sobie zmiany barw. Posadę w śniadaniówce traktuje jak pracę marzeń. Bardzo osobiście podchodzi do powierzanych jej zadań, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Na dzień dzisiejszy nie widzę swojego miejsca w stacji konkurencyjnej Polsat, dlatego, że bardzo lubię redakcję w której pracuję, bardzo dobrze mi się tam pracuje. W ogóle kocham formułę tego programu. Mam wrażenie, że nie przychodzę do pracy tylko do siebie na ciekawe rozmowy z fantastycznymi ludźmi, którzy są naszymi gośćmi. Przedstawiamy fantastyczne materiały.

Krupińska punktuje konkurencyjną stację i wskazuje spore różnice pomiędzy Polsatem a TVN-em:

Z tego, co wiem, nie ma śniadaniówki w telewizji Polsat, poza tym jest mi dobrze tu, gdzie jestem, więc w ogóle nie widzę powodu, żebym miała zmieniać logo mojej telewizji. Na dzień dzisiejszy najlepszą telewizją dla mnie jest telewizja TVN.

Czy Paulina otrzymała propozycję z telewizji Polsat? Gwiazda zdobyła się na słowa, które mogą zaboleć rywali – podkreśliła, że TVN nie ma sobie równych:

TVN nie znika nagle z przestrzeni. Jest, funkcjonuje. Nasz program ma się świetnie, jesteśmy najlepszą śniadaniówką w Polsce. Wygrywamy cały czas w grupie komercyjnej. Mamy bardzo dobrą oglądalność. Nie widzę powodu, żeby miała to zmienić i żebym dostawała inne propozycje, skoro wydaje mi się, że dobrze jest tak jak jest.

Cała rozmowa poniżej.


Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Paulina Krupińska-Karpiel. See Bloggers

Paulina Krupińska-Karpiel. See Bloggers

Paulina Krupińska-Karpiel. Premiera filmu Elvis

Paulina Krupińska-Karpiel. Premiera filmu Elvis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×