Para polskich blogerów ambasadorami najnowszego zapachu Eternity Now Calvin Klein [wideo]

Kika dni temu w Warszawie, miała miejsce premiera nowego zapachu Calvina Kleina – Eternity Now.

Międzynarodowymi ambasadorami tego zapachu są Amerykanka – Jasmine Tookes i Duńczyk –Tobias Sorensen. Para poznała się w Nowym Jorku na parkiecie jednego z klubów i zakochali od pierwszego wejrzenia. Natomiast polskimi twarzami tego zapachu zostały dwie piękne pary. Pierwsza to Marta Dyks i Borys Starosz – młode małżeństwo modeli oraz blogerzy: Anna Skura i jej partner, podróżnik – Marek Warmuz.

Oboje uwielbiają podróżować. Najwięcej czasu spędzają w Maroko, na południu Europy i w Afryce. Obecnie przygotowują się do miesięcznej wyprawy na kontynent azjatycki.

A jak zareagowali na propozycję nagrania filmiku o ich miłości, który był warunkiem wystąpienia w kampanii?

Ja jak usłyszałam – nakręćcie historie swojej miłości to byłam zachwycona, bo będzie to na pewno wspaniała pamiątka dla nas. Miałam trochę problem z Markiem, żeby go przekonać do tego, bo nie każdy mężczyzna chce występować w takich filmikach – mówi Ania.

Na szczęście udało jej się przekonać ukochanego.

Ania ma na mnie sposób, dlatego udało jej się mnie przekonać. jednak marka CK to nie jest coś, czego się można wstydzić i po dłuższym namyśle postanowiliśmy to zrobić – dodał Marek.

Posłuchajcie co jeszcze powiedzieli nam polscy ambasadorowie i zobaczcie fragmenty ich impresyjnego filmiku.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×