Szukaj

Polska topmodelka na premierze perfum Eternity Now Calvina Kleina [galeria + wideo]

Prezentacja nowego zapachu od Calvina Kleina

Kilka dni temu, w Warszawie odbyła się prezentacja kolejnego zapachu od Calvina Kleina – „Eternity Now Calvin Klein”. Twarzami kampanii została para modeli – którzy prywatnie są w sobie szalenie zakochani, przeżywając swoją wielką miłość pełną młodzieńczych emocji. Jasmine Tookes i Tobias Sorensen – Amerykanka i Duńczyk, poznali się w Nowym Jorku na klubowym parkiecie. Na czarno-białym zdjęciu z kampanii Eternity Now widać ich autentyczność uczuć, miłość oraz emocje między młodą parą.

Na premierze pojawiła się również Marta Dyks – polska modelka robiąca karierę za granicą. Marta niedawno wyszła za mąż i wraz z partnerem tworzą piękne małżeństwo.

Warto podkreślić, że w kampaniach Eternity zawsze występują pary które są razem nie tylko na zdjęciach, ale również w w realnym życiu. Dlaczego? Bo kiedy Calvin Klein tworzył ten zapach to był bardzo zakochany i ta tradycja jest kontynuowana w kolejnych kampaniach.

Oczywiście na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszych kamer. Zobaczcie co się działo za kulisami i co o tym zapachu sądzą zaproszeni goście.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×