Kolejne dziecko w drodze! Natalia Siwiec przekazała zaskakujące wieści i zdradziła płeć. Imię wybrała, ale… nie wszystkim się spodobało

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec przekazała wspaniałe wieści! Jej rodzina, wkrótce się powiększy. Zdradziła nam płeć dziecka, opowiedziała o zamieszaniu z imieniem i pochwaliła się pierwszym wózkiem, jaki będzie czekał po przyjściu noworodka na świat.

23 lipca 2017 roku Natalia Siwiec urodziła swoje pierwsze dziecko. Modelka powitała na świecie córeczkę, dla której wybrała imię Mia. Przez niemal cały okres ciąży gwiazda nie pojawiała się publicznie. Jej zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem były jednymi z najbardziej wyczekiwanych w polskim show-biznesie. Dopiero po porodzie zdecydowała się zamieścić kilka fotografii, na których zaprezentowała imponujących rozmiarów krągłości (znajdziecie je w galerii pod tekstem).

Macierzyństwo wywróciło życie Natalii do góry nogami. Od pięciu lat każdą decyzję podejmuje z myślą o córeczce. Niedawno zdradziła nam, że decydując się na wyprowadzkę z Polski do Meksyku, musiała poważnie rozważyć, co dalej z edukacją Mii. Ostatecznie zdecydowała się na wypisanie jej z polskiego przedszkola i zapisanie do szkoły w Tulum, gdzie od niedawna mieszka na co dzień.

Niedługo wracamy i Mia idzie do przedszkola. Stwierdziłam, że tutaj na kilka tygodni bez sensu ją zapisywać, więc wypisałam ją z przedszkola w Polsce. Chociaż wcześniej uczęszczała do przedszkola w Polsce, potem do przedszkola w Meksyku. Stwierdziłam, że niech pojedzie tam i zrobi tam właściwie prawie cały rok. Przynajmniej są takie plany. I znowu na wakacje do Polski – powiedziała Jastrząb Post.

Mia nie jest jedynym dzieckiem, które Natalia traktuje jak własne. Miss Euro 2012 wychowuje także nastoletniego Mateusza – syna swojego męża z jego poprzedniego małżeństwa. Oczkiem w głowie 39-latki jest również córeczka jej siostry Malwiny – Liwia Pola. Teraz okazuje się, że rodzina Siwiec wkrótce powiększy się o kolejnego dzidziusia.

Natalia Siwiec o przygotowaniach do narodzin kolejnego dziecka w rodzinie

Influencerka zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że drugiego dziecka spodziewa się jej siostra. Z tej okazji Natalia wpadła na prezentację nowej kolekcji wózków Cybex Rockstar, którym poświęciła sporo uwagi. Nie ukrywa, że jeden z modeli planuje sprezentować Malwinie:

Nie planujemy powiększenia rodziny. Rozmawiamy o tym dużo, ale wydaje nam się, że na obecnym etapie byśmy tego nie udźwignęli. Natomiast moja siostra niebawem rodzi. Może urodzić nawet jutro, dlatego tak patrzę na te wózki. Będzie miała chłopca, jesteśmy wszyscy bardzo podekscytowani. To dla niej wybieram tutaj te wózki. Chyba będzie szczęśliwą posiadaczką nowości.

Natalia nie ukrywa, że dla całej rodziny narodziny chłopca będą ogromnym przeżyciem:

To będzie w ogóle bardzo duże przeżycie, bo moi rodzice mieli nas i nagle będzie chłopiec. Moja mama bardzo pomaga mojej siostrze, nam pomaga i to będzie dla niej taka nowość, jak tu się obsługiwać z chłopcem. Wszyscy o tym rozmawiamy. Zobaczymy jak to będzie.

A co z imieniem? Siwiec zdradziła, że zaproponowała siostrze kilka pomysłów, ale Malwina nie była do nich przekonana:

Nie wiadomo. Jest kilka opcji i dopiero jak urodzi, będziemy decydować. Ja tam nalegałam na jakieś imiona, ale nie chcą się zgodzić na moje.

Cała rozmowa poniżej.


Natalia Siwiec z wózkiem Cybex Rockstar

Natalia Siwiec z wózkiem Cybex Rockstar

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Natalia Siwiec z ciążowym brzuszkiem

Natalia Siwiec z ciążowym brzuszkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×