Natalia Kukulska oficjalnie o swojej relacji z Pikejem! Tylko nam zdradziła, czy nagrywają wspólny utwór [WIDEO]

Natalia Kukulska i Pikej pojednali się?

Natalia Kukulska i Pikej pojednali się?

Natalia Kukulska i Pikej pogodzili się?

Ostatnio kolorowa prasa donosiła o pojednaniu się Natalii Kukulskiej z bratem. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką odniosła się do rewelacji, skomentowała także rzekome plany wspólnego duetu z Pikejem. Zobacz rozmowę wideo.

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski przez lata nie mogli się dogadać. Prawdopodobnie jest to już przeszłość, o czym już jakiś czas temu informowała kolorowa prasa. Wszystko przez to, że „Pikej bardzo się zmienił i dorósł„:

Zakochał się, ma dziewczynę. Na Natalii ta przemiana zrobiła ogromne wrażenie – zdradził informator tygodnika Świat&Ludzie.

Czy rzeczywiście w tych doniesieniach jest chociaż odrobina prawdy? Piosenkarka zapytana przez naszą reporterkę o relację z bratem przyznała, że jest to sprawa zupełnie prywatna:

Temat naszej relacji jest tematem prywatnym, a nie medialnym. Media coś próbują insynuować, czy coś jest tak czy nie tak. Ja w ogóle się nie chcę do tego odnosić naszą sferę czy coś jest tak, czy nie tak zostawiam w sferze prywatnej i chciałabym, żeby tak było i żeby media to szanowały. Już dużo złego zostało wyrządzone i nawet jeżeli teraz mamy inne relacje, to też chciałabym, aby to były relacje poza światłami kamer.

Natalia Kukulska o duecie z Pikejem

Przy okazji Kukulska zdementowała głosy na temat tego, że ona i Pikej nagrają wspólną piosenkę:

Nigdy moimi wyborami artystycznymi nie kierowało czy coś jest związane z moją rodziną czy nie, tak było od lat. W związku z tym moimi decyzjami kieruje tylko jakaś część artystyczna. Tutaj, wydaje mi się, jesteśmy na dwóch różnych biegunach.

Dodajmy, że w tym roku mija 9 lat od śmierci Jarosława Kukulskiego – ojca Natalii Kukulskiej i Pikeja. Już 26 maja na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert Życia mała garść organizowany przez piosenkarkę, upamiętniający jej rodziców. Na scenie wystąpi plejada gwiazd, m.in. Kayah, Daria ZawiałowKuba Badach i Igor Herbut.

Zobacz: Natalia Kukulska odwiedziła miejsce, w którym tragicznie zginęła Anna Jantar. Zrobiła to po raz pierwszy od 39 lat

Zobacz: Sensacja! Natalia Kukulska była o krok od alkoholizmu! Gwiazda pierwszy raz opowiedziała o swoich problemach

Zobacz: Małgorzata Socha i Natalia Kukulska paradują razem po ulicy ze swoimi ślicznymi córkami! Co za drużyna!


Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska

Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska

Natalia Kukulska z tatą Jarosławem Kukulskim

Natalia Kukulska z tatą Jarosławem Kukulskim

Natalia Kukulska - pokaz kolekcji MMC 2019

Natalia Kukulska - pokaz kolekcji MMC 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×