Michał Piróg skomentował dla nas coming out Piaska. Koniec z noszeniem maski

Michał Piróg komentuje coming out Piaska

Michał Piróg komentuje coming out Piaska

Michał Piróg o coming oucie Andrzeja Piasecznego. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, co sądzi o wielkiej rewolucji w życiu wokalisty, z którym przez lata był łączony zawodowo.

Andrzej Piaseczny po latach zdecydował się na coming out. Jego wyznanie wywołało trzęsienie w mediach. Chociaż wielu internautów od dawna spekulowało na temat orientacji seksualnej wokalisty, on sam konsekwentnie milczał. Udzielił nawet wywiadu z partnerką Mirką, z którą zapozował na okładce Vivy!. Nie wiadomo jednak, jak i kiedy zakończyła się ich relacja.

Michał Piróg komentuje coming out Andrzeja Piasecznego

Przez lata Piaseczny łączony był z Pirógiem. W jednym z wywiadów zdradził, że łączyły ich sprawy biznesowe. Razem otworzyli w Kielcach klub dla gejów, który ze względu na trudne lata 90. upadł. Jedno jest pewne – zanim obaj wypłynęli na szerokie wody show-biznesu byli ze sobą bardzo zżyci.

Jak na informację o coming oucie przyjaciela zareagował Michał? O to zapytała go reporterka Jastrząb Post. Prezenter nie ukrywa, że od teraz Piasecznemu żyje się lepiej. Nie musi nosić maski i udawać kogoś, kim nie jest:

Jak przy każdym coming oucie bardzo mnie on cieszy. Dlatego, że to jest ważny moment w życiu każdej osoby. Kiedy zdobywamy się na prawdę, żeby powiedzieć ją sobie. Ja tak uważam jako osoba, która wiele lat temu to powiedziała, że jest to bardzo oczyszczające, dające zupełnie nową jakość życia, nowy standard życia. No bo możesz być sobą. Nie musisz się codziennie zastanawiać czy dobrze założyłaś maskę, czy dobrze odegrałaś swoją rolę. Jeżeli możemy bez żadnych obaw po prostu wyjść i robić swoje.

Michał trzyma kciuki za każdą osobę, która zdecyduje się na życie w zgodzie z własnymi przekonaniami:

Gratuluję każdej osobie, która decyduje się na coming out. Każdej osobie, która decyduje się wziąć rozwód, bo jest jej źle w małżeństwie, a społeczeństwo oczekuje, że masz w nim tkwić. Gratuluję takich decyzji. Bo uzyskanie niepodległości jako człowiek jest niesamowicie komfortowe. Nawet jeżeli przynosi czasami za sobą kilka kuksańców. Trudno. Żaden kuksaniec w życiu szczerym nie jest tak bolesny, jak codzienne udawanie.

Cała rozmowa poniżej.


Andrzej Piaseczny o ekologii

Andrzej Piaseczny o ekologii

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala

Komentarze

  • Gość pisze:

    Polski naród spodziewał się usłyszeć o jego sztucznych zębach, bo dla co poniektorych to jeszcze może było tajemnicą, ale rewelacja o jego gejostwie, to przecież żadna rewelacja. Od czasów Mirki wszyscy Polacy albo to wiedzieli albo podejrzewali, latami utwierdzając się w tym, więc o co tyle zamieszania?! Dziennikarze też popłyneli z tym newsem niepotrzebnie, powinni byli to jego wyznanie przemilczeć, jemu na złość.

  • Gość pisze:

    Niech każdy zajmie się swoim życiem, bez komentowania życia innych osób.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×