Marta Wierzbicka o swoim partnerze. Przeszedł centralnie przed naszą kamerą! Przystojniak? [WIDEO]

Marta Wierzbicka z partnerem

Marta Wierzbicka z partnerem

Marta Wierzbicka pojawiła się z partnerem na jednej z imprez. Opowiedziała nam sporo o ich związku. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wygląda jej druga połówka.

Marta Wierzbicka z show-biznesem związana jest od dziecka. Gwiazda jako nastolatka pojawiła się na planie serialu Na Wspólnej, gdzie wcielała się w postać Oli Zimińskiej. W telenoweli pojawiała się regularnie przez kilka następnych lat. Na oczach widzów z małej dziewczynki zmieniła się w piękną i dojrzałą kobietę. Obecnie w serialu gra sporadycznie i skupia się na zupełnie innych aktywnościach.

Ostatnio jej głowę zaprzątała przeprowadzka do nowego mieszkania. Gwiazda postępami w urządzaniu własnego lokum chętnie chwaliła się na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już niemal 280 tys. osób. Zdecydowanie postawiła na klimatyczne i przytulne wnętrza. W jej czterech kątach nie brakuje stylowych dodatków i designerskich mebli.

Marta Wierzbicka o swoim partnerze

Marta jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Niemal codziennie na jej profilu pojawiają się nowe publikacje. Nie szczędzi fanom tajemnic ze swojej pracy, a także ciekawostek związanych z życiem codziennym.

Aktorka nie ujawnia jednak żadnych informacji dotyczących życia uczuciowego. Od dłuższego czasu wiadomo, że jest szczęśliwie zakochana. Nie publikuje jednak zdjęć z partnerem. Para stroni od wywiadów i blasku fleszy.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego nie afiszuje się ze związkiem:

Ja uważam, że miłość nie musi otrzymywać poklasku. Nie trzeba nią emanować i wszędzie pokazywać, jak to się jest zakochanym. Wystarczy, że ma się to w domu i tyle. Po prostu tak nam jest lepiej. Ja wolę, żeby to wszystko zostało gdzieś tam między nami. Nie potrzebuję się z tym obnosić.

Czy jej parter jest z branży?

Poniekąd. Poznaliśmy się w pracy, więc trochę tak. Ale aktorem nie jest.

Czy para planuje ślub?

Nie. Nie jesteśmy w jakiś sposób ukierunkowani na ten temat. Totalnie nie potrzebujemy tego papierka.

Trzymamy kciuki za związek Marty i jej ukochanego. Zobaczcie na screenach pod wideo jaki z niego przystojniak.


Marta Wierzbicka z partnerem

Marta Wierzbicka z partnerem

Marta Wierzbicka z partnerem

Marta Wierzbicka z partnerem

Marta Wierzbicka partnerem

Marta Wierzbicka partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×