Marta Wierzbicka zmieniła mieszkanie na większe i jeszcze bardziej stylowe. Tak urządziła się gwiazda „Na Wspólnej”

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Marta Wierzbicka chętnie pokazuje na Instagramie, jak mieszka. Gwiazda kilka miesięcy temu przeprowadziła się do nowego mieszkania, w którym nie brakuje filmowych dodatków. Zobacz, jak się urządziła.

Marta Wierzbicka jest obiecującą aktorką, która największą popularność zyskała dzięki roli w serialu Na Wspólnej. Na planie formatu po raz pierwszy pojawiła się, jako kilkuletnia dziewczynka, a przez kolejne lata dorastała na oczach widzów. U szczytu sławy postanowiła pożegnać się z produkcją, aby spróbować swoich sił w innych projektach. Od tamtej pory chętnie spędza bardzo dużo czasu w teatrze, który stał się jej drugim domem.

Przez jakiś czas o Marcie było głośno w sieci, za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Aktorka w przeszłości miała pełne kształty, jednak po odejściu z Na Wspólnej przeszła niemałą metamorfozę. Teraz może pochwalić się talią osy.

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach. To tutaj pokazuje, jak wygląda jej praca oraz życie prywatne. Ostatnio coraz częściej prezentuje fanom, jak urządziła swoje nowe mieszkanie, które może służyć za inspirację dla wielu osób.

Marta z uwagą dobiera dodatki do swojego lokum. W jednym z pomieszczeń na białej ścianie wisi plakat z napisem Polen ein Paradies für Angler, co w języku polskim oznacza Polska – raj dla wędkarzy. Pod nim stoi niewielki biały stolik, na którym ustawiony jest wazon z sezonowymi kwiatami. Obok można zauważyć stosy książek, rośliny, lampkę na metalowych nóżkach oraz wygodne krzesło. Na drewnianej, jasnej podłodze rozłożony jest miękki dywan.

Uwielbiam znajdować nowe dodatki i meble do mieszkania. Ciagle coś zmieniam i wymyślam żeby żyło mi się przyjemniej, szczególnie teraz kiedy tak dużo czasu spędzam w domu! – napisała w opisie zdjęcia.

W centralnej części salonu ustawiona jest duża kanapa narożna w kolorze butelkowej zieleni, na której gwiazda chętnie wypoczywa oraz przyjmuje gości. Nad meblem wisi plakat z filmu Niewinni czarodzieje, w którym zagrał m.in. Tadeusz Łomnicki.

To największa kanapa, jaką miałam w życiu. Coś czuję, że spędzę na niej sporo wolnego czasu – napisała aktorka.

Gwiazda, urządzając swoje mieszkanie, inspirowała się latami 70. W jadalni ma piękny, oryginalny stół, który został wykonany własnoręcznie przez jej tatę. Mebel z daleka przyciąga wzrok.

Do stołu dostawione są krzesła w kolorze musztardowym. Obok nich można zauważyć stylową komodę, która pełni funkcję barku. W tej części mieszkania nie brakuje różnorodnych roślin, które ożywiają wnętrze i nadają mu niepowtarzalnego klimatu.

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

W sypialni Marty znajduje się niezbędne minimum mebli, które nie zagracają pomieszczenia. W centralnej części ustawione jest duże, białe łóżko, które jest niemal niewidoczne na tle ściany w tym samym kolorze. Po jego obu stronach stoją niewielkie, ciemne stoliki nocne.

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Uwagę Internautów przykuwa również stylowa kuchnia, która także stała się rajem dla roślin. W tym pomieszczeniu dominuje biel. Jasne fronty szafek kuchennych idealnie kontrastują z ciemnymi, drewnianymi blatami. Górny rząd szafek częściowo zastąpiły półki, na których stoją ustawione szklane naczynia i podstawowe przyprawy.

Patrząc na poniższe zdjęcie, można wywnioskować, że kluczem do wielkiej przemiany Wierzbickiej były warzywa, których nie brakuje w jej domu.

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z mieszkania Marty. Podoba wam się taki styl?


Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zgadzam się.

  • Gość pisze:

    Aktorką by była, gdyby się odpowiednio wykształciła. Jak wiele innych osób w tym kraju. Po to są wyższe uczelnie teatralne czy filmowe. Są też szkoły średnie. A tu: brak zawodu. Maleńkie dzieci też występują w filmach czy teatrach. Zawód to coś, na co mamy papiery. W szkołach (na każdym poziomie) zdobywamy wiedzę i warsztat. Inaczej nie byłoby sensu kończyć jakiejkolwiek szkoły.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×