Zosia Zborowska postawiła matce ultimatum w sprawie córki. Maria Winiarska o opiece nad Nadzieją [WIDEO]

Maria Winiarska

Maria Winiarska

Maria Winiarska ponad dwa miesiące temu po raz kolejny została babcią. Przed naszą kamerą zdradziła, jak radzi sobie z opieką nad małą Nadzieją. Zdarza jej się rozpieszczać wnuczkę?

Maria Winiarska od ponad dwóch miesięcy może cieszyć się kolejną wnuczką. Jej córka Zosia po raz pierwszy została mamą. Będąc już w zaawansowanej ciąży, żona Andrzeja Wrony pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Małżonkowie zapozowali razem do zdjęcia i nie szczędzili przy tym sporej dawki humoru. Natychmiast zalała ich prawdziwa lawina gratulacji. Od tej pory fani gwiazdorskiej pary razem z nimi odliczali dni do porodu. Przyszła mama chętnie w tym czasie opowiadała o przygotowaniach do powitania maluszka. Wiadomo było, że oczekują na narodziny córeczki.

Nadzieja, bo tak dostała na imię dziewczynka, przyszła na świat w sierpniu. Od tamtej pory jej mama również jest bardzo łaskawa dla fanów i chwali się kolejnymi fotografiami córeczki. Wiadomo, że w dziewczynkę jest także zapatrzona jej babcia.

Maria Winiarska zdradza, jak odnalazła się w roli babci

Maria Winiarska każdą wolną chwilę spędza razem z córką i wnuczką. Zosia często pokazuje na swoim Instagramie momenty, w których odwiedza ją mama. Aktorka jest już babcią, ponieważ ma dwie starsze wnuczki, które nie mieszkają w Polsce. Opieka nad noworodkiem jest dla niej zatem sporym wyzwaniem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak sobie radzi z Nadziejką:

Jest ciężko. Jak kończę próby w teatrze to zaczynam rolę babci i troszkę jest tego dużo. Ale jestem szczęśliwa, że mam chociaż jedną wnuczkę w Polsce. Bardzo się cieszę.

Czy zdarza jej się rozpieszczać wnuczkę? Okazuje się, że w tej kwestii Zosia Zborowska postawiła mamie ultimatum:

Zosia mi nie daje. Konkretnie musi być wszystko poukładane. Będę rozpieszczać jak będzie trochę starsza. Póki co ona jest malutka, bo ma 2 i pół miesiąca więc trzeba po prostu robić to, co należy. Odbeknąć, przewinąć, pójść na spacerek. Ale lubię to.

A jak w roli mamy odnalazła się Zosia i jej mąż?

Bardzo dobrze się odnaleźli. Ma fantastycznego męża, który jej pomaga. Mam babcię drugą na zmianę, z którą się wymieniamy. Oby tak dalej.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Maria Winiarska z wnuczką na spacerze

Maria Winiarska z wnuczką na spacerze

Zosia Zborowska i Maria Winiarska

Zosia Zborowska i Maria Winiarska

Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę

Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×